2733
2734
عنوان

بای پس معده

| مشاهده متن کامل بحث + 119089 بازدید | 1867 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام ساره جون . من کل تاپیک رو خوندم . و هر لحظه ش رو باهاتون حس کردم

منم تصمیمم عمله اما نمیدونم اسلیو یا چه عملی. میشه از درد عملت و اینا بگی. من بخودم قول دادم اگه عمل کنم . به همه کمک کنم حداقل توضیح بدم براشون. شما که خدا کمکت کرده و به ارزوت رسیدی به ماهم راهکار بده مرسی😍😘

تغییر کردن در زندگی همانند هم زدن غذا در اشپزیست! انسانی که تغییر نکند. ته میگیرد . تلخ میشود. و میسوزد.
سلام منم میخوام عمل کنم  شما از کدوم شهر هستین ،میدونین هزینش چقدره و چطوره؟

سلام عزیزم. من تهران هستم. هنوز به مشاوره پیش دکترها نرسیدم. فعلا دارم تحقیق میکنم که کدوم دکتر بهترن. اسم دکتر پازوکی ، دکتر ساروی ، دکتر آل طاها رو زیاد شنیدم . هزینه ش هم گویا از ۱۸ تا ۲۵ ایناس بدون بیمه. که منم بیمه نیستم. شما چی

سلام کسی هست اینجا راهنمایی کنه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

اسی دستت درد نکنه.تاپیک خوبی بود.

قبل از عملم همشو خوندم

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
من ٢ هفته اي ميشه باي پس كردم  سوالي داريد در خدمتم

سلام.میشه لطفا چند دقیقه وقت بدین دوستم؟

خدایا شکرت بابت‌هدیه ای که بهم دادی.❤❤❤❤❤الحمدالله ربّ العالمین🌹🌹🌹❤❤❤
2706