2733
2739
عنوان

به نیت حضرت فاطمه

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبول باشه عزیزم لطفا واسه منم دعا کن که کسب و کار شوهرم زود رونق بگیره 🙏🙏🙏🙏🙏اسمشم علی هستش انشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده😍😍😍💖💖

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2731

نذرتون قبول 

التماس دعا

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠

واسه اجیم خاسگار اومده دعا کن خوشبخت بشه

واس خودمم دعا کن خدا یه نینی سالم بهم بده

اسممو اوردی لایک کن

خودم زهرام

اجیم زهره

من ریخته ام در رگ تو شیره جان😍😍😍😍 هی چرخ بزن در منو دل را بتکان🌸🌸🌸🌸 این همنفسی چه حسو حالی دارد❄❄❄❄❄ در پیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕💕💕💕
خانوم گلم برا بچه دارشدن منم توروخدا اش هم بزنید.التماس دعا.قبول باشه

برای منتظرا اختصاصی دعا کردم.خودم هم منتظرم.الهی که همه دامنشون سبز بشه.برای منم خیلی دعا کنید

خدایا شکرت نهم اسفند بهترین روز زندگیم.....
2740
برای منتظرا اختصاصی دعا کردم.خودم هم منتظرم.الهی که همه دامنشون سبز بشه.برای منم خیلی دعا کنید

انشالله همین امشب خانم فاطمه زهرا دامن هممون روسبزکنه.الهی امین

2706