2733
2734
عنوان

به نیت حضرت فاطمه

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 54 پست
نذرت قبول التماس دعا فراوان ...برا دخترام دعا کن حالشون خوب شن .برا حال روحی من دعا کن .الهی همیشه د ...

ان شاءالله حاجتت روا بحق فاطمه زهرا

خدایا شکرت نهم اسفند بهترین روز زندگیم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@طلاونقره     @مامان67     @hellosummer     @رزعشق   &n ...

ممنونم آبجی مهربونم💜💜💜💚💚💚

فدات بشم عزیزم التماس دعا🙏🙏🙏لطفا خییییلی برام دعا کن اصلا حال روحیم خوب نیست😳💚💚💚

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
ممنونم آبجی مهربونم💜💜💜💚💚💚 فدات بشم عزیزم التماس دعا🙏🙏🙏لطفا خییییلی برام دعا کن اصلا حال رو ...

طلا و نقره عزیز.ان شاءالله بحق فاطمه زهرا همین امشب حاجت روا بشی.برای منم دعا کن.

2731

فدات عزیزم که انقدر مهربونی و واسه همه دعا کردی

ان شاالله قبول باشه🙏💙💚🌹🌼

ان شاالله حاجت رواشی💙💚🙏🌼🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
@خرگوشی_جون     @golfam54     @فرشته_عشق۱  

عزیزم قبول باشه ممنونم که فکر ماهم بودی الهی که فاطمه زهرا دستتو بگیره و به حرمت بزرگیش خدا بهت یه فرزند سالم و صالح عطا کنه حسابی همه منتظرارو دعا کن بازم ممنون که یادم بودی عزیزم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
عزیزم قبول باشه ممنونم که فکر ماهم بودی الهی که فاطمه زهرا دستتو بگیره و به حرمت بزرگیش خدا بهت یه ف ...

الهی بحق همین شب عزیز شماهم دامنت سبز بشه.برای منتظرا مخصوص دعا کردم.ان شاءالله همگی حاجت روا بشیم.

2740
الهی بحق همین شب عزیز شماهم دامنت سبز بشه.برای منتظرا مخصوص دعا کردم.ان شاءالله همگی حاجت روا بشیم.

قربونت برم ممنونم 😍😍

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

قبول باشه آبجی خوشگلم.🙏🌹خوش به سعادتت🌹🌹🌹مرسی مهربونم که برام دعاکردی.الهی دعای خیرِ حضرت زهرا همیشه شامل حال خودت وعزیزانت باشه.الهی آمین💖🤲🌹🌹

خدا با منه و برای من کافیه