2737
2739

مشکلت چیه عزییزم؟

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کمرم درد میکنه  دیشب جواب ام ارآیمو گرفتم  میخوام ببرم نشون بدم  ولی نمیدونم کی کا ...

عزیزم من پدرم بهش گفتن باید کمرتو عمل کنی و حی روی حرکت پاهاش تاثیر گذاشته بود ولی پیش یه دکتر رفت کلا با چند حرکت ورزشی خوب شد تا حد خیلی زیادی هنوزم داره ادامه میده البته مطبش قم نیست اگه خواستی من شمارشو دارم بهت بدم انشالله زود خوب بشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
کمرم درد میکنه  دیشب جواب ام ارآیمو گرفتم  میخوام ببرم نشون بدم  ولی نمیدونم کی کا ...

بابای منم دقیقا همینه بنده خدا ۲۰روزه خوابیده خونه نمیتونه تکون بخوره

دیشب جواب ام ار آی ش رو گرفتیم. 

قبلش پیش کلییی دکتر بودیم

حالا امروز یکیو معرفی کردن قراره بریم ببینیم اورژانسی نوبت میده بهمون یا نه‌ 

خیلی تعریف میکنن ازش. کارش ماساژ درمانیه.

2738
ممنون میشم عزیزم  ایشون کجان؟

دکتره تهرانه گلم این شماره موبایلشه09192527642 حبیبی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم این دکتری که میگین قمه؟ فامیلیش چیه؟

اره عزیزم قمه

صفاییه ساختمان پزشکان

اسم دکترش رو دقیق یادم نیست. امروز قراره خانواده م برن صحبت کنن اسمشو پرسیدن حتما بهت خبر میدم

خیلی خیلی خیلی میگن دکتر خوبیه

اره عزیزم قمه صفاییه ساختمان پزشکان اسم دکترش رو دقیق یادم نیست. امروز قراره خانواده م برن صحبت کن ...

عزیزم من منتظرم پس

خودم شنیدم میگن دکتر اشراقی خوبه

ولی از یه نفر شنیدم

نمیتونم اعتماد کنم 

حتما یادت نره بهم خبر بدی

ممنون عزیز دلم  خیلی لطف کردی ایشالا همیشه تنت سلامت باشه

فدات عزیزم کاری نکردم انشالله زود خوب بشی گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706