2733
2734

من ۶ ماهه که اقدام. دی وز که موعدم بود بی بی گذاشتم منفی شد. هنوزم پری نیومده. ماه سوم اقدام رفتم دکتر از سونو تا آزمایش هورمونی تا ذخیره تخمدانو چک کردم اکی بود همه چیز. ولی خب باردار نشدم. دکترم گفت اگه عجله داری سوم تا هفتم پری شبی یه لتروزول بخور. ولی شوهرم دعوام کرد. گفت داری عجله میکنی تا یه سال طبیعیه. گفت این قرصا هورمونیه مشکلی برات پیش اومد پای خودت. گفتم خب تو برو اسپرموگرام. گفت تا عید نشد بعد عید هر دو جدی میریم چکاپ. ولی راستش روحیم و امیدو از دست دادم. کارم رسیده به فرص خواب خوردن. بچه ها من این ماه لتروزول بخورم؟ میترسم کیست بیارم شوهرم دعوام کنه. ولی خب دکترم بهم داده. در ضمن آمپول هم برا آزاد سازی بهم نداد. حالم خیلی بده

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون مشکلی نداری کیست نمیشه ...

منم دو ما لتروزول بدون آمپول مصرف کردم.

دکترم بهم گفت از کیت تخمک گذاری استفاده کن اگه مثبت شد نیاز به آمپول نیست

انشاءالله خیییییلی سریع حامله شی♥️

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
2731

خب آمپول آزاد سازی رو  روز دوازده پری رفتی سونو اگه فولیکول داشتی بهت میدن دیگه اولش ک نمیدن 

بعضیام بدون آمپول میخورن

باید از دکترت بپرسی

یبار بخوری چیزی نمیشه امتحان کن

من شبی سه تا میخوردم

اگه مشکل نداشته باشی امپول نمیخاد

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
چون مشکلی نداری کیست نمیشه ... منم دو ما لتروزول بدون آمپول مصرف کردم. دکترم بهم گفت از کیت تخمک گ ...

کیتام بدون قرص هم پر رنگ پررنگ میشه

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
خب آمپول آزاد سازی رو  روز دوازده پری رفتی سونو اگه فولیکول داشتی بهت میدن دیگه اولش ک نمیدن&nb ...

یه دکتر دیگه برم؟

یه دکتر دیگه برم؟

ن عزیزم

ببین 

فک کنم اگه تنبلی تخمدان نداشته باشی آمپول لازم نیس

تو این قرصو بخور شبی یدونه 

فقط این سوالو زنگ بزن از دکتر بپرس ک آیا لازمه من برم سونو و امپول hcg بزنم یا نه فقط خوردن قرصا کافیه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2738
کیتام بدون قرص هم پر رنگ پررنگ میشه

خب آره چون تخمک آزاد میشه

وقتی قرصم مصرف کنی اگه کیت مثبت شد یعنی تخمک آزاد میشه  اون آمپولی که دکتر میده که کیست تشه زمانی هست که تخمک آزاد نشه.

لتروزول تخمک با کیفیت آزاد میکنه....

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
ن عزیزم ببین  فک کنم اگه تنبلی تخمدان نداشته باشی آمپول لازم نیس تو این قرصو بخور شبی یدونه& ...

به من گفت برو سونو که بفهمی سایز تخمکت بیشتر شده. ولی گفت آمپول نیاز نداری. حالا من میگم دیگه سونو رفتن چه کاریه. میخوام یه بار شبی یه دونه بخورم. به شوهرمم نگم. اگه نشد دیگه نمیخورم قرص تا بعد از عید که شوهرم بهم قول داده بریم چکاپ. نظرت چیه؟

به من گفت برو سونو که بفهمی سایز تخمکت بیشتر شده. ولی گفت آمپول نیاز نداری. حالا من میگم دیگه سونو ر ...

باشه بخور  ایشالا ک میشی