2737
2734
عنوان

بازم پریوود شدم😢😭😔😔

263 بازدید | 21 پست

پریووم همیشه 18 بود از وقتی شوهر کردم دوروز دوروز زد جلو رسید به 8 ام خیلی دل شکستم چقد نذر و نیاز میکنم خدا نگام نمیکنه چرا آخه من از کی بدترم چ بدی کردم 😢😢😢کی حال منو داره

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد....😍😍❤❤خداایا مواظب هدیه قشنگی  که دادی باش خدا جونم همیشه همه جا بیادتم خیلی دوستت دارم شاکرررررتم❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکال نداره عزیزم منم حدود شش ساله هر ماه همین حسو دارم دیگه عادت کردم بهش😔😔

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2728

منم حال تو رو دارم  ده ساله منتظرم    ده ساله   منتظرم بی بی چکم یه خط بندازه      این ماه ای وی اف کردم     امروز ازمایش دادم بازم منفی      موندم چرا   خدا بعدمن اینکارو میکنه     

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
۱۸ روز بود ؟ نفهمیدم چی گفتی

موعدم 18 بود همش 2 روز 2 روز زد جلو تا رسید این ماه هشتم شد دیگه 

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد....😍😍❤❤خداایا مواظب هدیه قشنگی  که دادی باش خدا جونم همیشه همه جا بیادتم خیلی دوستت دارم شاکرررررتم❤❤
منم حال تو رو دارم  ده ساله منتظرم    ده ساله   منتظرم بی بی چکم یه خط بندا ...

😔😔😔😔😔😔😔منم این ماه قرار بود میکرو کنم نصف راهو رفته بودم یه آمپول اشتباهی زدم کل سیکلم کنسل شد😔😔

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
اشکال نداره عزیزم منم حدود شش ساله هر ماه همین حسو دارم دیگه عادت کردم بهش😔😔

عزیزدلم ان شاالله زودی نی نی بیاد تو دلت 

2738
😔😔😔😔😔😔😔منم این ماه قرار بود میکرو کنم نصف راهو رفته بودم یه آمپول اشتباهی زدم کل سیکلم کنسل ش ...

چه امپولی

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

منم هرماه پریودی لعنتی فقط ضد حاله واسه این دله نا امیدو خسته

منم ۵ ساله

خداوندگارم 🥀، به نام تو دوباره درین مسیر قدم بر میدارم.نا امید از درگاهت نکن مرا ، که خدای دیگری جز تو  ندارم.
منم هرماه پریودی لعنتی فقط ضد حاله واسه این دله نا امیدو خسته منم ۵ ساله

اخ چ سخته

من حامله شدم و سقط شد😭😭 دلم اتیش گرفت بخدا

عزیزدلمم

2706