2737
2734
عنوان

سوال

135 بازدید | 18 پست

همه اطرافیانم میگن مردا اولشون همش قربون صدقه میرن اما بعد ازدواج همه چی تموم و فقط قربون صدقه هاشون موقع رابطست این موضوع تا چه حد درسته من الان همسرم مدام قربون  صدقم میره حتی یه بار از دستستش ناراحت شدم گریه کردم هرچقدر گفت ناخواسته بود و اشتباه کردم من هیچی نگفتم بعد از چند دقیقه دیدم حالا اونه که داره گریه میکنه یعنی بعد ازدواج اینا همه تمومه اینم بگم عقد کردم

حال من خوب است اما تو باور نکن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی ب خودتون داره ک عشقتون و زنده نگه دارین و نذازین برا هم تکراری بشین ما الان پنج ساله ک ازدواج کردیم همه چی خوب بوده مث قبل اما الان باردارم میگم بچه ب دنیا بیاد تغییر نکنه و همه توجهش بچه بشه 

2738
احترام متقابله هر چی محبت کنی بهش وپاپیچش نشی والکی غر نزنی وقلقشو بدس بیاری همش به خودت برمیگرده.ال ...

میدونی من گاهی اوقات تند میشم این بیشتر نگرانم میکنه البته زمانی که استرس دارم یا ناراحتم 

یادش بخیر منم تو عقد از دستش ناراحت میشدم گریه میکردم اونم می نشست گریه میکرد میزد تو سرش میگف خاک ب ...

الان چی همه چی تموم

2706