2733
2734
عنوان

گند زدم به رابطمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1831 بازدید | 69 پست

منم اوایل ازدواج اینجوری بودم تایچیزی میشد فوری گریه میکردم و میرفتم بغلش شوهرمم دلش برام میسوخت آشتی میکردیم 

ولی بعد یهمدت براش عادی شده بود

اگه میدید تاصبح گریه میکنم طرفم نمیومد هرچند میدونستم خودشم ناراحته

ولی الان دیگه یادگرفتم سنگین باشم و وقتی اشتباه ازاونه اصلللا پیش قدم نمیشم واسه آشتی و تاجایی که ممکنه یاگریه نمیکنم یانمیذارم ببینه

ولی درکل سختترین دعوامونم یهشبانه‌روز بیشتر طول نکشیده تاالان

حداقل مالی هم خوب نیستیم دلم خوش باشه..گرچه هیچی جای عشق و عاطفه رو نمیگیره

ببین عزیزم شاید اینجا یاجاهای دیگه میبینی بقیه ریخت وپاش و خوشگذرانی میکنن دلت میخواد حق داری ولی خودت مگه نمیدونستی شوهرت وضعش اینه باید فکر اینجاشو هم میکردی یاحداقل فعلا بچه دار نمیشدی

الانم که شوهرتو دوست داری خدا هم بهتون یه فرشته داده سعی کن روخودت کار کنی خودتو تغییر بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاری کن فردا روزی بچت بزرگ شد بهت افتخار کنه نه اینکه دلش برات بسوزه

ولی اینم بدون ظاهر زندگی بقیه رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن آدمایی که زیاد تظاهر به خوشبختی میکنن اکثرا کمبودهای خیلی خیلی بزرگی دارن حتی اگر مرفه هم باشن

هرکسی یجورمشکلی داره مشکل تو خودتی که فقطم خودت میتونی درستش کنی

اگه من تونستم خودمو نگه دارم توهم میتونی نذار این اخلاقت شوهرتو ازت سردکنه

موفق باشی

2728

به خاطر مشکلاتی که داری و وابسته بودنت خیلی حساس شدی عزیزم. تنها راهش اینکه دعواتون میشه خودتو کنترل کنی چون اگه همش دنبالش راه بیفتی گریه کنی، اون بیشتر ناز میکنه و دعوا رو کش میده، مردا کلا همینن اگه نشون بدی خیلی وابسته ای یا اصرار کنی آشتی کنید خودشونو میکشن عقب باید حتی شده به زور بهش تو دعوا بی‌تفاوت باشی گریه نکنی و بری دنبال کار خودت بعد یه مدت اون میاد سمتت. مطمئن باش❤️

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
خب الان چکار کنم..اصلا فکرش نمیکنم اون اینقد بیخیال باشه نسبت به گریم..اولین اشکم میاد میگم دلش میسو ...

وقتی ببینه برات مهم نیست دیگه اینکار ونمیکنه. منم اوایل شوهرم همینکار ومیکرد منم گریه میکردم میزفتم میاوردمش ولی جدیدا دیگه قهر میکنه محلش نمیدم گریه نمیکنم دنبالشم نمیرع غذا نخوره خودم میخورم دیگه عادتش وگذاشته کنار

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
کلا سر کار نمیره تو خونست میگه تو اخلاقت بده..حالا این دعوا بهانه شد دوباره چند روز تو اتاق باشه و ک ...

شما یکم رو خودت کار کن . نه به دعوا کردنت نه به التماس کردنت

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
2738

منم اوایل مثل تو بودم البته نه در حد تو چون من خیلی کودکی بدی داشتم وخیلی بهش وابسته بودم همین باعث شده بود خیلی سواستفاده میکرد تا اینکه تصمیم گرفتم دیگه برا آشتی پیش قدم نشم یه بار ۲ هفته طول کشید بعد خودش آمد بعد کمتر وکمتر شدتا الان که دیگه من قهر میکنم واون میاد آشتی اما من همون دفعه اول آشتی میکنم

حداقل مالی هم خوب نیستیم دلم خوش باشه..گرچه هیچی جای عشق و عاطفه رو نمیگیره

ببین عزیزم شاید اینجا یاجاهای دیگه میبینی بقیه ریخت وپاش و خوشگذرانی میکنن دلت میخواد حق داری ولی خودت مگه نمیدونستی شوهرت وضعش اینه باید فکر اینجاشو هم میکردی یاحداقل فعلا بچه دار نمیشدی

الانم که شوهرتو دوست داری خدا هم بهتون یه فرشته داده سعی کن روخودت کار کنی خودتو تغییر بدی