2737
2734
عنوان

مهم ترین سوالات آشنایی و خواستگاری

8147 بازدید | 15 پست

بنظرتون مهم ترین سوالات خواستگاری و آشنایی چیه؟بخصوص جلسه اول و غیره...من فردا با یه آقایی که بهم معرفی شدیم تا حدودی و ایشون منو دیدن قرار داریم. اما من فقط از شرایط تحصیلی و تا حدود خیلی کمی خانوادگیشون اطلاع دارم(دوست مشترک داشتیم و ایشون من و دانشگاه دیدن)

بنظرتون چه چیزایی لازمه قبل از ازدواج و هر رابطه جدی از طرف مقابل بدونیم.

اخلاقش  این که نماز میخونه یا نه  این که چقدر درآمد داره  این که اجازه میده شما هر ...

در مورد درآمدشون چجوری بپرسم که فکر نکنن آدم پولکی هستم؟آخه خود منم شاغلم و میدونم که ایشون هم تو دانشگاه خودمون و هم چندتا حوزه دیگه فعالیت دارن اما از طرفی میترسم بیان کنم و اینطور برداشت بشه که دنبال پولشون هستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چی

یه مورد مهم: بچه میخواد یا نه. اگه میخواد کِی میخواد. اگه میخواد، ولی یک کدوم یا هر دو مشکل داریم و هر کار می کنیم نمیشه چی کار می کنه، مثلن حاضره از پرورشگاه بچه بگیره؟ اگه نمیخواد، وقتی مردم (از جمله ها خانواده های دو طرف) گیر میدن بچه بیارید می تونه جلوشون وایسع یا نه.

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2728
در مورد درآمدشون چجوری بپرسم که فکر نکنن آدم پولکی هستم؟آخه خود منم شاغلم و میدونم که ایشون هم تو دا ...

نه بگو  درآمد خالص تون چقدره میخوام ببینم چه جور میخواین زندگی رو بچرخونید بگو آدم پولکی نیستم یه وقت غد برداشت نکنید اما خب اینا سوال هایی هس که باید پرسیده بشه

خدایا شکرت 🙏🏻

الان برو خصوصیاتی که میخوای رو بنویس

امروز زیر نظرش داشته باش هی ازش حرف بکش،مثلا عقایدش

اعتقاداتش

هدفش از ازدواج

دوستداره پوشش طرف چطور باشه

زن رد چطور میبینه؟مثلا میگه زن فقط بایدبمونه خونه یااینکه بره سرکار اینجوری

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2738

من ۵جلسه باخواستگارم رفتم بیرون

همچی اوکی بود 

تادیشب که دیدم ز دادبادعوا چرا دوروز بام تماس نگرفتی فقط پیام دادی خانوادم گفتن باید چادری بشی

دیوونه شد یهو

یکم پیش بم پیام داد عذرخواهی بعد گفت منو میخوای یانه منم گفتم نه

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
الان برو خصوصیاتی که میخوای رو بنویس امروز زیر نظرش داشته باش هی ازش حرف بکش،مثلا عقایدش اعتقاداتش ...

ما قبل این بیرون رفتن فردا، در حد چت یکمی صحبت کردیم اما بیشتر تکیشون این بود مسائل مهمی مثل آشنایی برای یه ارتباط جدی بهتره بحث و شناختش حضوری باشه نه پشت موبایل و تو چت. برای همین ازم خواستن مثل خودشون موارد مهم و سوالات و چیزایی که بنظرم لازمه دربارم بدونن و بنویسم تا از همون اول با یه شناخت محکم جلو بریم. در مورد دیدگاهش نسبت به خانوما همون اول گفتن علاوه بر همه خیلی چیزا که معیارشون بوده و باعث شده بهم علاقمند بشن اینکه دختر فعالی هستم و روی پای خودم وایستادم باعث شده بیشتر برای انتخابم مصمم بشن. فکر نکنم درباره موضوع کار کردن من با مشکلی رو به رو باشیم مگر غیرتی باشن و از نظر پوشش حساسیت نشون بدن که این موضوع و باید بشناسم و پیگیر باشم چون ابدا اهل تغییر نیستم تو ظاهرم

ما قبل این بیرون رفتن فردا، در حد چت یکمی صحبت کردیم اما بیشتر تکیشون این بود مسائل مهمی مثل آشنایی ...

بااین حال گلم ازش بپرس

دوتا چشماتو باز کن 

فکر اینم نکنشاید بهتر ازین گیرم نیاد

برات مهم شخصیتش باشه

منم بااینکه طرفم قاضی بود اما شخصیتش بهم نمیخورد

بااین حال گلم ازش بپرس دوتا چشماتو باز کن  فکر اینم نکنشاید بهتر ازین گیرم نیاد برات مهم شخص ...

واقعا میترسم. قبل ایشونم من چندتا خواستگار با موقعیت خوب داشتم حتی یکیشون پزشکی میخوند. اما چون اخلاقم باهاشون اصلا جور نبود حتی نتونستم بیشتر از یک تا دو جلسه ببینمشون اما خب ای آقا از نظر سبک نظم و زندگی و اهدافش بهم نزدیکه. مثلا از از آدمایی که پر از انرژی منفین و مغرورن بخاطر موقعیتشون بیزارم. اما خب ایشون هم مثبته هم اهل تلاشه و با من حداقل خودمونی. فقط از نظر دوستام و اطرافیان شاید قیافه ی من بهتر باشه که خب من با قیافش مشکل ندارم یکم فکر کنم مدل لباس پوشیدنمون فرق داره که نمیدونم میتونم تیپ لباس پوشیدونشو عوض کنم یا نه

واقعا میترسم. قبل ایشونم من چندتا خواستگار با موقعیت خوب داشتم حتی یکیشون پزشکی میخوند. اما چون اخلا ...

ببین گلم خودش میخواد تغیییر کنه یانه

تحمیلی نباشه

2706