2733
2739

سلام بچها من پولیپ ۱۲میل دارم میخام باردار شم

کسی از شما عمل کرده و باردار شده میترسم نمیدونم چیه  کمککککککککککککککک اصلا عملش چجوریه بعدش امکان داره حامله نشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو گوگل بررسی کن منم چند وقت پیشا اومدم گفتم کی ام ار ای تخمدان ر حم داده راهنمایی کنه ترس  دارم فقط یه نفر اومد....نمدونم چرا این مدل سوالارو بچه ها کمتر جواب میدن

لطفا اقایون نه توی تاپیکام بیایین نه ریپلی کنین نه لایک(من یک متاهلم)  
2728

بچه ها پولیپ یک سانت بزرگتر از۱۴میل استارتره درسته؟؟؟؟؟؟

من داشتم ک اونم با عمل برداشت ؛عملم ب خاطر دوشاخگی رحمم بودو کنارش اونم پولیپم برداشته بوده خود دکتره وگرنه بیخبر بودم از وجود پولیپ

عزيزم دكتر گفت عمل كني؟

من پوليپ ١١ميل داشتم بار اول اقدام باردار شدم هيچ اذيتي هم نكرد تو دوران بارداريم

حتي سونو ميرفتم از روز اول ديگه ديده هم نشد

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2738
تو سونو نوشته بود کجای رحم قرار داره؟

اصلا يادم نيست

تازه من فيبروم هم دارم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
برام دعا کن دکتر گفت بعد از پریودت بیا

اصلا نگران نباش هيچي نيست