2737
2739
عنوان

خانومای باردارشماهم بومیگیرین

451 بازدید | 40 پست

من ازوقتی باردارشدم اگرهرروزنرم حمام سرم به شدت چرب میشه وتنم بوی بدی میگیری بآاینکه پیاده روی وفعالیت انچنانیم ندارم درحده کارهای روزمره خسته شدم اخه بعضی وقتا حوصلش نیست هرروزبرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از حموم میای بادی اسپلش

مام و لوسیون اینا بزنی بوی بدی نمیگیری

بوی بدن ب بارداری و نمیدونم ولی ب تغذیه هم ربط داره 

پیاز ادویه زیاد و...تاثیرداره

موهاتم با اب داغ نشور هر روزم سعی کن نری

2740

خب تو بارداری هورمونها بالاپایین میشن تا حدی طبیعیه. من هم بارداری اولم همینطور بودم ولی سر دومی نه. سعی کن لباساتو مرتب بشوری. حمام زودبه زود برو. مهم تر از همه آب و سبزیجات و میوه زیاد بخور. یبوست نگیری یکی از دلایل بوی بد یبوسته. تو خونه کمی پیاده روی کن تحرک باعث میشه یبوست نگیری

🤔
از حموم میای بادی اسپلش مام و لوسیون اینا بزنی بوی بدی نمیگیری بوی بدن ب بارداری و نمیدونم ولی ب ت ...

مام میزنم ولی اب داغ نمیتونم یعنی یکم اب سردبشه مریضم دکترم گفته تواین هفتههاحمام اب داغ نگیری موندم چیکارکنم همیشه خدامریضم

خب تو بارداری هورمونها بالاپایین میشن تا حدی طبیعیه. من هم بارداری اولم همینطور بودم ولی سر دومی نه. ...

روزی دوبارلباس عوض میکنم البته شوهرم میگه اصلابونمیدی میگه شایدبهدخاطربارداری حس بویاییت قوی شده اخه به اون بیچارم زیادگیرمیدم ظهرکه واسه ناهارمیادبایدجورابش عوض کنه ویه جوراب دیگه بپوشه میگم بومیده 

2706