2733
2734
عنوان

شما باشيد اينو ميزاريد؟

167 بازدید | 9 پست

دوست همسرمو يواشكي با يه اينستا فيك دارم فقط واسه اينكه از كاراي شوهرم سر درارم دوستش از اوناس اب ميخوره استوري ميزاره 

حالا امشب يه استوري گذاشته بود راجب دختراي پلنگ و شكار كردنشونو اينا شوهر منم تگ كرده بود من خيلي ناراحت شدم چرا بايد روي همچين چيزي مرد متاهلو تگ كنه 

ميخوام اين عكسو بزارم  وضعيت يا همون استوري واتس اپم شوهرم بفهمه به طور غير مستقيم 

مستقيم بگم ميفهمه ديدم الان ميزارم عكسرو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😶 نذار بابا

بايد يه جوري بهش بفهمونم خب چند بارم خود شوهرم استوري هايي گذاشته به ادم هاي بي ارزش بها نديد يا چه بد تصورت خراب شه و اينا بهش گفتم مخاطب حرفت كه من نيستم مال كيه اينا؟؟؟ كفت همينجوري ولي مگه ميشه همين جوري باشه؟ ميخوام يجوري بفهمه ناراحتم مستقيم بگم كيزنه زيرش

2731
مردا چیزای غیر مستقیم رو نمیفهمن همون مستقیم هارو هم باید صدبار واسشون تکرار کنید تا بفهمن چه برسه ...

شوهر من از اوناس كه ميفهمه 

مستقيم بگم منو ميپيچونه ميگه نه نيست اشتباه ميكني 

2738
شوهر من از اوناس كه ميفهمه  مستقيم بگم منو ميپيچونه ميگه نه نيست اشتباه ميكني

بفهمه هم فوقش به دوستش میگه از این به بعد استوری هایی که مورد داره رو روی گزینه فقط دوستان صمیمی بذاره.

بفهمه هم فوقش به دوستش میگه از این به بعد استوری هایی که مورد داره رو روی گزینه فقط دوستان صمیمی بذا ...

اون اصلا نميدونه من دوستشو دارم 

اخه چند موردم پيش اومده خودش استوري گذاشته مثلا اي كاش  تصور خوبي كه ازت داشتم عوض نميشد اينا و ما الان تو قهريم اون موقع بهترين روزامون بود بهش گفتم مخاطبت من نيستم پس كيه؟ گفت همين جوريه اخه همين جوري؟؟؟ مگه ميشه