2737
2734
عنوان

تنها میرم بیرون چطو مانتو بخرم

290 بازدید | 17 پست

کسیو ندارم تنها میرم بیرون شوهرمم نمتونه بیاد .موندم چطو پسند کنم انتخابمم سخته.اگ مشکی داشته باشه یکی بعدا بگه از چشمم میفته

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا خوشبحالت تنها میری

من خیلی دوست دارم تنها برم

ولی همیشه با شوهرم میرم

تنها برو هرچی به دلته بخر بابا راحت

عضو تاپیک مانکن های زیبا گروه قرمز وزن شروع ۹۵ 👀 هدف اول --» ۹۰ 👀 🔒هدف دوم --»۸۵ 🔒👀 هدف سوم--»۸۰👀🔒 هدف چهارم --» ۷۵🔒👍
2738

عزیزم‌همیشه ببین چی دوست داری....چی بهت میاد

....و نظر همسر رو هم در نظر بگیر...مثلا اگه رو تنگ‌بودن و اینا حساسه....حرف دیگران اصن برات  مهم نباشه‌..یه دنیا و اینهمه آدم و نظرات...خودت باش

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن
2706