2737
2739

اینایی ک تو مهمونی هستیم یا جایی جمع هستیم هی بلند میگن خب پاشیم بریم کسی محلش نمیذاره دوباره تکرار میکنه خب پاشین بریم  دیگه دیر وقته خب بیا برو گمشو چیکار بقیه داری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخ گفتییییییی

برادرشوهر من اینجوریه، خودشون میخوان برن همرو به زور میبره که نکنه بچه اش گریه کنه بگه ماهم بمونیم

کلا بچه اش از خونه خوشش نمیاد

بارها شده واسه اینکه اون زود بخوابه که صب بره مدرسه همه مهمونارو بلند کردن😐

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
2738
آخ گفتییییییی برادرشوهر من اینجوریه، خودشون میخوان برن همرو به زور میبره که نکنه بچه اش گریه کنه بگ ...

منم بدم ازاونایی که فقططططط به فکر بچه ی خودشونن و تمام

انگار فقط بچه ی اونا بچست بچه بقیه توله سگه

ینی چشماش چه رنگی بود💔
آخ گفتییییییی برادرشوهر من اینجوریه، خودشون میخوان برن همرو به زور میبره که نکنه بچه اش گریه کنه بگ ...

چ بیشعورن این ادما حالا ما این فامیلمونو پشمم حساب نمیکنیم هر دفعه میگی خب بریم دیگه میبینه هیچکس محل نمیده باز لباساشو در میاره میشینه خب برو گمشو دیگه خخخ

مادرشوهر منم چندبار اینجوری گفته. تازه یه بار که شال و کلاه کرد اومد بالا سر من با کنایه گفت شما تشریف نمیارید؟

ولی هر سری همسرم میگه شما چیکار به ما دارید. برید به سلامت  

ولی خب این سناریو هربار که بریم مهمونی تکرار میشه

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
این بار گفت پاشین بریم بگو کجا نکنه ادامه دورهمی خونه شماس😐

ی دفعه بچش  گوشی  مامانشو  اورد تو گوشیش شوهرش پیام داده بود   بدو بیا دلم میخاد  عین میگ میگ بدو بدو  رفت 

2706