2737
2739
عنوان

جاری و مادر. شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برم امضامو پاک کنم دلت خنک شه بابا من هر جا میرم دو تا جوک میزارم بخندن تاپیکامو ببین قدمت اینجا ...

شوخی کردم عزیزم  

ناراحت نشو

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2731
شوخی کردم عزیزم     ناراحت نشو

هیچکی نمیتونه منو ناراحت کنه  

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738

هی خدا کی میشه مادر شوهر دست از سر عروس ور داره اخه یکی نیست بگه مادر شوهر خانم میخوای تلافی اذیتای مادر شوهر خودتو سر من  بیاری سر شوهرت در میاوردی بهتر نبود.

بیچاره جاریم الان شنیدم شوهرش میگه خودتم میزنیش چه هیولاییه داره به زنش چیا میگه

خودشم اشتباه میکنه دیگه نباید بزنه 😕 اگ خودش هبچوقت نمیزد الان شوهرش پرو نمیشد براش

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2706