2733
2739
عنوان

برای سقط مکرر،دکتر رزاقی یا عارفی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4474 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم میشه بگید عارفی کدوم آزمایشات رو نمینویسه که دکتر رزاقی مینویسن؟

یه سری از سی دی مارکرها و جهش ها

ولی کلی ها و مهم هارو مینویسه

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍
2731
ببخشید گلم می‌دونم مدت زیادی از این تاپیک میگذره من هم یه بار سقط کردم الان باردارم که گویا این هم م ...

سلام.گلم‌چرا نمونه آخه؟؟لک داری؟؟؟چجوری هستی مگ؟؟انشالله ک میمونه

من با رزاقی پیگیری کردم.عارفی هم خیلی خوبه، درحال حاضر رزاقی بیمار جدید قبول نمیکنه فقط عارفی بیمار جدید میبینه.انشالله ک نی نیت میمونع و کارت ب این دکترای سقط مکرری نمیفته

سلام.گلم‌چرا نمونه آخه؟؟لک داری؟؟؟چجوری هستی مگ؟؟انشالله ک میمونه من با رزاقی پیگیری کردم.عارفی هم ...

الان تو هفته پنج هستم لکه بینی دارم تمام علایم از بین رفته سونو دادم ساک بارداری نامنظم بود با این اوصاف چندان امیدی ندارم

یعنی رزاقی آنقدر سرش شلوغه امیدوار بودم بتونم ازش وقت بگیرم 

شما الان تحت نظرشون هستین متوجه شدین مشکلتون چی هست و دلایل سقط چی بوده

2738
میشه بگین‌ شما سقطات چجودی بودن والان‌تحت نظر کدوم‌دکترین؟؟

من سقطام تو 5و7هفته بدون قلب بودن

خداروشکر اون روزا تموم شد

الان یه پسر دارم

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍
الان تو هفته پنج هستم لکه بینی دارم تمام علایم از بین رفته سونو دادم ساک بارداری نامنظم بود با این ا ...

اره چندتا ازمایش هست ک باید بدی،ب من دیگ اجازه بارداری داده..اگ میخوای ایدیتو بزار ببرمت گروه بیمارای رزاقی،البته اکثرا سقط مکرری هستن.

اره چندتا ازمایش هست ک باید بدی،ب من دیگ اجازه بارداری داده..اگ میخوای ایدیتو بزار ببرمت گروه بیمارا ...

عزیز دکتر رزاقی الان بیمار جدید قبول میکنه؟

من از یکی از بچه های اینجا پرسیدم که بیمارشون بود گفت الان بیمار جدید پذیرش ندارن

اره چندتا ازمایش هست ک باید بدی،ب من دیگ اجازه بارداری داده..اگ میخوای ایدیتو بزار ببرمت گروه بیمارا ...

سلام...

منم سقط مکرر دارم سه تا سقط داشتم😔😖

میشه منم عضو گروه سقط مکرر کنی

آیدی تلگرام

Zahraa1022

2706