2737
2739
عنوان

ازدواج

397 بازدید | 45 پست

ازدواجم غلط بود.البته من از چیزی اطلاع نداشتم.بعدا که ازدواج کردم و رفتم تو زندگیش از راز شوهرم خبر دار شدم.ولی دیگه راه بازگشتی نیست و یک دختر بچه یکساله ناز و شیطون بلا دارم.دلم میخواد با یکی صحبت کنم تا سبک بشم اما بخاطر برخی مسائل نمیتونم با دوستام یا آشنایام صحبت کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو گلم

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

با من صحبت کن همدریم فرقمون اینکه من بچه ندارم چون تحمل دوریشو ندارم نمیتونم دست از سرش بردارم 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2738

خواهر منم تو همچین شرایطیه اونم بعد ۹ سال...حالا ن اینکه راز داشته باشه و ندونه...کلا از ازدواجش راضی نیس...منم کلا ب ازدواج دلسرد کرده

ب نظرم ازدواج فقط و فقططط و فقطططط

شانسه!

2706