2733
2734
عنوان

کمک کمک بهش بگم؟

65 بازدید | 7 پست

من ادمی هستم ک طرفمو میفهمم ک چجوریه باهام،یکی از دوستام ک صمیمی هستیم تو محیط کار،فهمیدم باهام روراست نیس بااینکه من همیشه باهاش صادق بودم،قبلا کنارش یکی دیگه مینشست رفته الان،بهش گفتم من بیام کنارت؟گفت نه فلانی بیاد توبیای مدیر حساس نشه بهت،ولی حس میکنم بهانس حرفاش درسته؟چن بارگفتم کنارت بشینم بهتره تا فلانی چون همش حرففف میزنه خوب نیس واسه ی تو ،امامیگه ن اون کنارم باشه منم بهم برخورد،بلزدلیل اورد ک تو جای خودتم ازدست میدی و بیای اینجامدیرحساس میشه،حس میکنم باهام راحت و روراست نیس مثلا ازمسایل شخصیش ب همون ک کنارش میشینه میگه اما من ک ازش میپرسم واضح نمیگه،منم از این جور ادما خوشم نمیاد ب نظرتون بهش 

خب چرا باید مسائل شخصیشو بت بگه؟ بعدم یبار وقتی بش گفتی بیام کنارت گفته نیا دیگه چ اصراریه خودتم الکی کوچیک کنی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خب چرا باید مسائل شخصیشو بت بگه؟ بعدم یبار وقتی بش گفتی بیام کنارت گفته نیا دیگه چ اصراریه خودتم الک ...

چون کنار اون بهتره جاش کلا نسبت ب جای الانم چون من رفیق صمیمیش بودم!الان یکی جدید اومده رفته کنارش نشسته همش با اون پچ پچ میکنه من خوشم نمیاد از ادمایی ک یکی رو ب دوست قدیمیشون ترجیح میدن اون هرچیز شخصیمو پرسیده جواب دادم بدم اومده ازس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون کنار اون بهتره جاش کلا نسبت ب جای الانم چون من رفیق صمیمیش بودم!الان یکی جدید اومده رفته کنارش ن ...

خب وقتی میبینی اینطوریه رابطتو کم کن باهاش دیگه دوست واقعیت نیس حتما من اینجور ادما زیاد دور و برم بودن زیاد مایه بذاری برا طرف اینطوری میکنن دیگه بیخیالش

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731
خب وقتی میبینی اینطوریه رابطتو کم کن باهاش دیگه دوست واقعیت نیس حتما من اینجور ادما زیاد دور و برم ب ...

امروز باهاش سرسنگین بودم و زیاد حرف نمیزدم میگفت چرا اینجوری شدی و....

امروز باهاش سرسنگین بودم و زیاد حرف نمیزدم میگفت چرا اینجوری شدی و....

بش بگیم فایده نداره برا من ک نداشت یاد گرفتم بلافاصله کات کنم

اگ پرسید چرا محل نمیدی یا سرسنگینی چی بکم

بگو سرسنگین نیستم اوکیم عادیم بپیچون البته اگه میخای کات کنیا چون سردی سردی میاره اگرم میخای درستش کنی ک بش بگو ازچی ناراحتی ولی تجربه میگه ک درست نمیشه

2738