2737
2734

سلام دوستان شبتون بخیر 

راستشو بخاین کسیو ندارم  باهاش حرف بزنم شرایط روحی بدی دارم  بی اعصابم . 

همسرم معتاده اصلا به نیازهامون تو جه نمیکنه داعم تو جیباش قرصای جور واجورذمیبینم خیلی وقته ازش بیزارم و رضا دارم سر به تنش نمونه بخاطر بچه هام تحمل میکنم . اما خیلی او قات خسته میشم . 

میخامذجدا بشم خیلی وقته تصمیم به جدایی دارم اما نمیدونم شهامتش و نداشتم نمیتونم از بچههام دل بکنم  ادم عقده ای هست میدونم به اسونی طلاق نمیده . اذیتم میکنه هم خودم و هم بچههام . 

هم دنیام جهنم کرده هم احساس میکنم اخرتمم از دست میدم کم اوردم خسته شدم . 

😭😭😭

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم‌درکت‌میکنم با معتاد جماعت‌زندگی کردن‌سخته از هفده سالگی درگیر یه شوهر معتاد بودم‌میفهمم‌چی میگی تا همین‌پارسال ترک کرد ولی پدرم دراومد همه چی میکشید مصرف میکرد از قرص شربت تا شیشه انشاالله یانجات پیدا کنی خودتو بچه هات‌یا شوهرت ادم بشه زندگی کنی 

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
2728

سلام... ناراحت نباش عزیزم... سوره مزمل رو هر روز بخون بین زن و شوهر محبت ایجاد میکنه

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
مگه بچه هاتو میذارن پیش یه معتاد بمونه؟ یه مشاوره تلفنی بگیر بپرس. فکر نکنم اینجوری باشه مادر پدرت ...

نه بابا اونا قیدشونم نیست 

2738
عزیزم‌درکت‌میکنم با معتاد جماعت‌زندگی کردن‌سخته از هفده سالگی درگیر یه شوهر معتاد بودم‌میفهمم‌چی میگ ...

خیلی وقته ارزومه اما نمیشه  

سلام... ناراحت نباش عزیزم... سوره مزمل رو هر روز بخون بین زن و شوهر محبت ایجاد میکنه

سعی کن به جای اینکه به جدایی فکر کنی ترکش بدی بهش محبت بیشتر کن جوری که بدون تو بچه ها لحظه ای رو نتونه تاب بیاره... بعد کم کم ترکش بده... 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
چرا جیباشو میگردی بذار اونقدر قرص بخوره که راحت به ملکوت بره تازه من باشم تشویقش میکنم بیشتر بخوره ب ...

به روش نمیارم دیگه خدا کنه   بترکهاوردوز کنه راحت بشم . 

2706