2733
2734
وای خدا رو شکر خدا خیرت بده  میرم حتما و دعاتم میکنم

فدات بشم عزیزم من که شوهرم براش میخواست طلا بگیره گفت اصلا قبول نمیکنم ولی براش یه جعبه بزرگ شیرینی و یه دسته گل بزرگ خیلی خیلی خوشگل خریدیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
فدات بشم عزیزم من که شوهرم براش میخواست طلا بگیره گفت اصلا قبول نمیکنم ولی براش یه جعبه بزرگ شیرینی ...

دل منو خیلی امیدوار کردی

بخدا اشک تو چشامه

چند ماهه اقدامم نشده رفتم دکتر یه پولیپ کوچیک داشتم گفت مهم نیس اقدام کن اگه نشد بیا عمل

خیلی ترسیدم

حالا میرم پیش دکترت

خدا خیرت بده

اگه میشه راهنماییم کن چه جوری نوبت میده؟؟تلفنی یا حضوری؟؟

گلم ببین یکشنبه و سه شنبه ها بعد از ظهر ساعت دو میشینه تا هفت دو که بری بهت نوبت میده ، شنبه و چهارشنبه هم صبح ها هست ولی چون لیزر میکنه یه ذره شلوغه،  بهتره بعد از ظهر ها بری

عالیه

واقعا شما کسی رو دیدین انجام بده. پیشش ؟شنیدم لاپارسکوپی هم.میکنه 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
بله من خودم پیشش لاپاراسکوپی شدم 

واقعا .تووبیمارستان دولتی هم کار میکنه اگ.مریصش بخواد؟

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍