2737
2734

به منم خیلی ها گفتن با بچه حرف بزن. خودمم فواید زیادی خوندم راجب اینکه تو بارداری با صدای بلند برای بچه کتاب بخونی یا باهاش حرف بزنی. 

ولی تاحالا نتونستم یه سلام هم بهش بگم. احساس می‌کنم هیچی نمیشنوه و نمی‌فهمه. چجوری با بچه تون حرف می زدید شما؟ 

یه جورایی خجالت میکشم یه جوریه برام

صدای خر و پف شوهرم دیونم کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نمیتونستم حرف بزنم فک میکردم دارم با درو دیوار حرف میزنم

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2728

من نمیتونستم حرف زدنم نمیومد   اما دخترم که 8 سالشه هرروز چندین بار میومد دستشو میزاشت روشکممو با داداشش حرف میزد حالشو میپرسید و خیلی باهاش حرف میزد با ذوق و شوق. الانم خیلی دوسش داره

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

من با نی نی هام حرف میزنم.با سلام شروع کن بقیش خودش میاد😄

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی
2740

من خجالت نمیکشم، بچه مه ولی حوصله ش رو ندارم😬😬😬

دوست دارم یه لالایی یاد بگیرم شبا بخونم بخوابه، و میدونم بعد دنیا اومدنش اون لالایی رو میشناسه گ واکنش نشون میده

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی

من باش حرف میزدم شب بخیر و صبح بخیر میگفتم شوهرمم همینطور اما بیشتر به صدای شوهرم جواب میداد و حرکت میکرد لگد میزد زیادم میرقصیدم اهنگم زیاد گوش میدادم الان تا صدای آهنگ میاد یا باباش براش آوازو گیتار میزنه شروع میکنه دستوپازدن و ذوق کردن ۷ ماهشه

بله خیلی هم جواب داد.روی استعدادهاش و هوشش و تربیت اجتماعیش. من براش موسیقی میزدم . سرکلاس درس میدادم براش کتاب میخوندم قران میخوندم و قشنگ واکنش داشت.بعد هم تا بدنیا اومد یبار تو تختش گریه افتاد همراهم نبود بده دستم  تا اسمشو صدا کردم شرو کردم براش بخونم آروم شد

منم اصلا نميتونم باهاش حرف بزنم آخه اصلا نميدونم چي بهش بگم فقط وقتي تکون ميخوره تو دلم قربون صدقش ميرم ولي هيچوقت با صداي بلند باهاش حرف نزدم

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
2706