2737
2734

خیلی ت خ م یه، مخصوصا دانشگاه های مراکز استان و بزرگ و اسم و رسم دار😤، سوالی دارین بپرسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من لیسانس دارم.واسه تجربی دارم میخونم هم دندون دوست دارم هم پزشکی. فیزیو هم دوست دارم کدومش بهتره؟

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.
2728
لیسانس چی داری؟

اقتصاد.  ولی دبیرستان رشته تجربی بودم شاگرد ممتاز بودم زرنگ کلاس. ولی سال کنکورم بابام فوت شد رتبه خوبی نیاوردم

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.
2738
اقتصاد.  ولی دبیرستان رشته تجربی بودم شاگرد ممتاز بودم زرنگ کلاس. ولی سال کنکورم بابام فوت شد ر ...

خوش بحالت 

من دیپلمم معماریه 

باید برم از اول دیپلم تجربی بگیرم بعد کنکور بدم 

پزت ديگه زير پوستى نبود  بالا پوستى بود  راحت بگو پزشكى دانشگاه اسم و رسم دار ميخونم دلت ...

نه بخدا، 😪 تو دانشگاه های بزرگ فقط حمالی بالادستیا رو میکنی، خودت هیچی یادنمیگیری، چون بخشا فوق تخصصیه

خوش بحالت  من دیپلمم معماریه  باید برم از اول دیپلم تجربی بگیرم بعد کنکور بدم

اشکال نداره عزیزم حتما اینکارو بکن.اگه علاقه داری حتما براش تلاش کن. من کلاس ریاضی  و فیزیک هم رفتم

اشکال نداره عزیزم حتما اینکارو بکن.اگه علاقه داری حتما براش تلاش کن. من کلاس ریاضی  و فیزیک هم ...

منم توی دانشگاه فیزیک و ریاضی پیش رو پاس کردم 

ولی دوباره بخونم بهتره چون برام یاداوری میشه بخاطر کنکور میگم

و نمیدونم پزشکی خوب نیس،در مورد دندون تحقیق کن

یعنی خودت از رشته ت راضی نیستی؟

منم توی دانشگاه فیزیک و ریاضی پیش رو پاس کردم  ولی دوباره بخونم بهتره چون برام یاداوری میشه بخ ...

آره منم بعد لیسانس یادم رفتن واسه همین رفتم کلاس