2733
2739
عنوان

سالاد دسر محسوب میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 23 پست

سالد دسر نیست 

دسر به خوراکی معمولا شیرینی گفته میشه که مسهل غذاست و باعث سریعتر هضم شدن غذا هم میشه. 

البته الان خوب دیگه بعضا شیرینی و کیک هم جزو دسر شده که خودش خیلی سنگینه

ژله خوبه با انواع و اقسام مختلف 

تیرامیسو. 

کیک یخچالی 

پان اسپانیا

اینا درست کردنشون خیلی راحته

من خودم غذای ایرانی که درست کنم شله زرد یا یه نوع حلوا به عنوان دسر درست میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سالاد پیش غذا هست می خورن که معده پر بشه کمتر بخورن پیش غذا: سوپ، کشک بادمجان، دلمه، سمبوسه،  ...

مرسی

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2731
سالد دسر نیست  دسر به خوراکی معمولا شیرینی گفته میشه که مسهل غذاست و باعث سریعتر هضم شدن غذا ه ...

برا خورش

میشه کیک یخچالی درست کنم

بد نی🤦‍♀️

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
برا خورش میشه کیک یخچالی درست کنم بد نی🤦‍♀️

نه بد نیست. چرا بد باشه ولی اگه بارهای اولته به نظرم یه ژله بزار خوشگلتره. ژله رنگین کمانی یا ژله خرده شیشه هم خیلی آسونن هم شیک. 

کیک رو اول یبار برا خودت درست کن قلقش دستت بیاد 

نه بد نیست. چرا بد باشه ولی اگه بارهای اولته به نظرم یه ژله بزار خوشگلتره. ژله رنگین کمانی یا ژله خر ...

درست کردم یبار

خودم خوشم اومد

همسایمونم گفت خوبه

شوهرم میگه مزه بیسکویت خیس شده میداده😅

اتفاقا تو فکر ژله خرده شیشه بودم

درست کردم یبار خودم خوشم اومد همسایمونم گفت خوبه شوهرم میگه مزه بیسکویت خیس شده میداده😅 اتفاقا ...

مردا اگه واسه هرچی اسم درنیارن نمیشه که🤣 منم خرده شیشه خیلی دوست دارم مخصوصا تو برش خیلی شیک و خوشگله

2738
مردا اگه واسه هرچی اسم درنیارن نمیشه که🤣 منم خرده شیشه خیلی دوست دارم مخصوصا تو برش خیلی شیک و خوشگ ...

😂😂😂دمت گرم

اونو تاحالا دست نکردم

کلا ژله فقط ساده درست کردم

یبار رولی  درست کردم خوب نشد🤦‍♀️