2737
2734
عنوان

چطوری انگیزه برای لاغری داشته باشم

1550 بازدید | 25 پست

سلام دوستان من امروز یه رژیم لاغری گرفتم چون واقعا دیگه این اضافه وزنم باعث اعصاب خوردیم شده چون اصلا هیچ کدوم لباسام تنم نمیشه پاهام و زانوهام درد میکنن همش نفس نفس میزنم تااینکه دیگه بخودم گفتم بسه از اینکه هرلباسی که دوست دارم نمیتونم بپوشم ولی امروز که رژیم اومد یجوری شدم گفتم نکنه بازم نتونم مث همیشه وسط راه ول کنم دوبرابر برگرده بنظرتون چیکار کنم ارادم قویتر بشه و بتونم وزنمو کم کنم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هدفتو بنویس جلوی روت بذار

اگه قبلا لاغر بودی عکس اون موقع هارو بزار جلوی دیدت..سعی هم بکن زیاد روی ترازو و اینا نری..چون بدتر مایوس میکنتت...لباسای تنگت جلو چشمت باشن ک بعد یه مدت از رژیم بپوشیشون انرژی بگیری

2738
منم باید ۱۵ تا کم کنم😭😭

وای خیلی سخته بیا تا عید حداقل ۱۰ تاشو بنداریم 

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
من یه آپ نصب کردم که ورزشهای اونو انجام میدم و برنامه ریزی شدس اگه یه روز انجام ندم حالم گرفته میشه& ...

اون برنامه رو منم دارم ولی ۱۰ روز میرم بعد ولش میکنم چون دورو بریامم خیلی انرژی منفی میدن هی میگن نمیتونی 

عزیزم توکه خوبی من ۱۶۷قدمه ووزنم ۸۵کیلوئه ۲ماهه زایمان کردم الان درحال رژیم و ورزشم خودم انگیزه بقیه ام توباشگاه بایه بچه شیرخواره بشدت ورزش میکنم ورژیمم تاحدبالایی رعایت میکنم اینوبدون اگه اراده داشته باشی سریع لاغرمیکنی من ۶سال قبلباوجوداینکه زایمانم نکرده بودم ۸۵کیلوبودم ولی خودمو به ۶۳کیلورسوندم

اون برنامه رو منم دارم ولی ۱۰ روز میرم بعد ولش میکنم چون دورو بریامم خیلی انرژی منفی میدن هی میگن نم ...

اتفاقا منم پیش کسی انجام نمیدم چون دیگران قطعا نا امیدت میکنن خیلی وقتها ساعتهایی که برا ورزش در نظر گرفتم مهمون میاد ولی من خودمو موظف میکنم تو ساعت دیگه ای انجام بدم مثلا امشب ۷ تاحدوا ۸ شب انجام دادم

2706