2737
2739

وقتی که بچه بودم ۵/۶ سالم بود یه دوست داشتم 

تو یه خونه زندگی میکردن که ویرونه بودو پر از سوسکو موش 

حموم نداشت تو حیاط حموم میکردن ... مادرشو پدرش باهم کار میکردن ... (خلاصه اوضاع خیلی بدی داشتن)

دیگه گمش کردم ...گذشتو گذشت تا رسیدم مقطع راهنمایی باز پیداش کردم اون موقع ۱۳/۱۴ سالمون بود از وضعشون پرسیدم خداروشکر خونه خیلی بزرگ خریده بودن و ماشینم داشتن یه خواهرکلاس اولی هم داشت مادرشم باردار بود و خلاصه توی ارامش بودن 

سال اخر راهنمایی مادرش سرطان گرفت پدرش مجبور شد خونشو بفروشه و خرج خانمش کنه ... 

ولی متاسفانه بعد دوسال مادرش مُرد ...

الانم شنیدم پدرو خواهرش توی تصادف فوت شدن 

یعنی به فاصله یکو نیم سال بعد از فوت مادرش 😔چه زجری کشید این دوستم ... احساس میکنم همه سختی هاو زجرای ممکن زندگی رو کشید ... فقر،فوت عزیزاش، مریضی مادرش، ....😔بچه ها برای آرامش دلش دعا کنید 

الان فقط خودش که باید ۱۹ سالش باشه با برادر ۵ سالش موندن ...نمیدونم کجا هستنو چکار میکنن فقط میدونم پیش خونواده مادرش هستن ....دعا کنید آینده خوبی داشته باشه

پ ن: ببخشید اگه بد تایپ کردم خیلی ناراحتم

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گلم ما به این دنیا نیومدیم که خوشی کنیم و لذت ببریم سختی ها باعث قوی‌تر شدن و رشدمون میشن کتاب در آغ ...

نمیدونم 😔خیلی ناراحتم واسش

خیلی ناراحت شدم عزیزم 😔.انشالله خدا پشت وپناهشون باشه .فکرای بدنکن خداا خیلی بزرگه صد درصد همیشه پش ...

ممنون عزیزم 😔خداکنه  

2738
تو این شرایط خیلی کنارش باش حتما بهت نیاز داره

عزیزم اینجا نیستن پدرش که خونواده نداشت ...

وقتی مادرش مرد پدرشون چون راننده جاده ها بود نمیتونست اینارو شب تنها بزاره تو خونه

برد شهر دیگه پیش خونواده مادرش ... الانم میگن هنوز همونجاست ... یادمه مادر بزرگ مادریش مرده بود 

نمیدونم اونجا پیش کی میمونه اصلا