2733
2734

منو عشقم همکاریم...باهم استخدام یه دستگاه دولتی شدیم...الان 6 ماهه همو میخایم و منتظریم حکم ریالیمون بیاد و حقوق بگیریم و کار و بارمون درست بشه...تا همین دیروز ...قراره یه ماه دیگه شروع بکار کنیم ولی ممکنه از 3 تا 8 ماه طول بکشه حکم ریالیمون بیاد و حقوق دریافت کنیم....تا همین دیروز داشتیم باهم رویابافی میکردیم که یه ماه دیگه شروع بکار میکنیم و ازدواجمون درست میشه...دیروز اون با مادرش حرف زده بود مادرش گفته بود که صبر کن دوسه ماه حقوق بگیری بعد میرم برات خاستگاری...الان ناراحتم ازینکه با این حرفش ینی رفتیم تا هفت هشت ماه دیگه😑😑😑و از طرفی هم اگه اون دوسه ماه حقوق بگیره ینی ما پول داریم و بهتره بالاخره وضعمون...بنظرتون حق با مادرشه و ناراحتی من الکیه؟

فقط نمیدونم چرا دلم.گرفته...فکر میکردم تا یه ماه دیگه مال همیم😞😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعنی با دو سه ماه حقوق زندگی حله دیگههههه

معلومه هیچی اززندگی مشترک و مشکلاتش نمیدونی

من حرف مادرش و قبول دارم 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2740
یعنی با دو سه ماه حقوق زندگی حله دیگههههه معلومه هیچی اززندگی مشترک و مشکلاتش نمیدونی من حرف مادرش ...

نه عزیزم.منظورش این بوده که برا شروع و عقد و خاستگاری و اینا یه پولی دستش باشه

تا دوهفته پیش که شوهرت نمیذاشت بری اپیلاسیون

تا یه هفته پیش هم که میگفتی واسه عقدم میخوام سرویس بدل بخرم

اینهمه هم جاری بازی درآوردی

تهش میای میگی هنوز هیچی به هیچی نیست

بخدا زیر ۱۴ سالی برو بشین پای درس و مشقت

شاید اصن سر کارت گذاشته!پسرا وقتی میخان اینجور مسایل رو روپوش بذارن،از مامانشون مایه میذارن😶

نه عزیزم مادرش خودش اومد پیش من و گفت اومدم بهت بگم پسرم از تو خوشش میاد و اینا اگرر موافقی وقتی کارتون درست شد ایشالا پا پیش بذاریم...از اون به بعدش دیگه کم کم ما با هم اشناتر شدیم

2706