2733
2739
عنوان

تجاوز جنسی ۲

| مشاهده متن کامل بحث + 2674 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یازده سال پیش ازدواج کردم دیه و زندان ب چ کارم میاد روحم مرده دیگه هیچ لذتی از زندگیم نمیبرم

خب یعنی الان 23 سالته، هنوز خیلییییییی راه داری تو حداقلش 50 سالدیگه اگه خدابخواد میخوای زندگی کنی، شاید یکی دوسال بهت سخت بگذره ولی نذار عمرت تباه بشه، اگر ساختنیه بساز اگر طلاق گرفتنیه ترکش کن، خدا بابت عمر ازت سوال میپرسه دوست عزیز، هوای خودتو و عمرتو داشته باش

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
عزيزدلم همين سكوت بدبخت كرده زناي مارو چرا خجالت؟؟اون عوضي بايد خجالت بكشه با سن كمت كاري ندارم چو ...

اره دیگه نمیتونم انقد از س ک س متنفر شدم دیگه نمیتونم بهش فک کنم تهوع میگیرم

2731
خب یعنی الان 23 سالته، هنوز خیلییییییی راه داری تو حداقلش 50 سالدیگه اگه خدابخواد میخوای زندگی کنی، ...

نمیتونم بسازم نمیدونم درکم میکنی یا نه من متنفرم ازش چندشم میشه خیلی وقتا بالا میارم از شدت تنفراون همه چی منو گرفته 

نمیتونم بسازم نمیدونم درکم میکنی یا نه من متنفرم ازش چندشم میشه خیلی وقتا بالا میارم از شدت تنفراون ...

پسبا رفتن پیش مشاور در صورت صلاحدید  اقدام کن برای طلاق، سخته، میدونم، نشستم از دور میگم لنگش کن، میدونم ولی همه ی تصمیم های مهم همینجوریه، سه سال سختی میکشی، شاید کمتر شاید بیشتر ولی سی سال بقیه ی عمرت گذشته رو جبران میکنی 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2738
2706