2737
2739

امروز منو زده خونریزی دکترم رفتم شیاف وامپول وفلان....شوهرم نبود الان ک اومد بهش گفتم ناراحت شد رفت بیرون خیلی ناراحتم😢

رَبَنا هَب لَنا مِن اَزْواجِنا و ذُرّیّاتِنا قُرّة اَعْیُن وَجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ اِماما

توروخدا برام دعا کنین خدا حاجت دلمو بده دارم دیونه میشم نفری یه صلوات مهمونم کنین هرکس فرستاد لایک کنه ممنونم ازتون

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
توروخدا برام دعا کنین خدا حاجت دلمو بده دارم دیونه میشم نفری یه صلوات مهمونم کنین هرکس فرستاد لایک ک ...

براتون صد صلوات میفرستم 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3789159&slug=معجزه-دعا-و-ذکر-با-سوره-تکاثر&postId=121709734

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
تو چرا ناراحتی ؟  ولش کن

ازین ک مردا درک ندارن من ک خوشحال نیستم ازین وضعیت یا خودم انجام ندادم میگ تقصیرتوهه ک اینجوری شده

رَبَنا هَب لَنا مِن اَزْواجِنا و ذُرّیّاتِنا قُرّة اَعْیُن وَجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ اِماما
2706