2737
2739
عنوان

تاپیک خصوصی

647 بازدید | 74 پست

سلام خانم ها.لیست چله تکمیل شده ان شاءالله از چهارشنبه شروع میکنیم.

اگه براتون مقدور بود به همین تاپیک سر بزنید و اعلام کنید که خوانده شده اگه هم نه که باز میگم اعلام کردن اجباری نیست.

حتما حتما  توجه داشته باشید که هر روز به ترتیب خوانده بشه و اگه بنا به هر دلیلی براتون مقدور نبود به بنده اطلاع بدین براتون نایب میگیرم تا به جای شما خوانده شود.

چون تعداد ذکر برابر با ابجد آقا امیرالمومنین هست و چله هم به ولادت پرسعادت ایشان ختم میشود سعی کنید همیشه حضرت را در نظر داشته باشید.

در پایان تقاضامندم برای همه ملتمسین دعا و در راس برای فرج آقا صاحب الزمان هم دعا بفرمایید.

ان شاءالله استجابت دعای همگی.

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁

🌷 *چله ذکر صلوات و ترک گناه* 🌷

شروع چله:

*چهارشنبه ۹ بهمن ماه*

1. خانم حدادیان

2. خانم صادقی

3. خانم مهسا اکبرپور

4. خانم زهرا شیخی 

5. خانم تقوی

6. خانم عارفمند

7. خانم عبدالله نژاد

8. خانم مریم رنجبر

9. خانم موردینی

10. خانم جوانمردی

11. خانم شادمانی

12. خانم یوسف زاده

13. خانم شجاعی

14. خانم کریمی فرد

15. آیدا خانم(banoysorkh)

16. خانم سادات (ساحل۱۰۱۹)

17. فائزه خانم(فافازجون)

.18. مریم خانم(لولهبخاری)

19. خانم آرامش(آرامشt)

20. خانم فاطمه سعدی(ختاببوکیزووک)

21. آرزو خانم(آرزو2332)

22. سارا خانم(aane)

23. نیلوفرخانم(niloofarangi)

24. خانم کشاورز

25. خانم شمس الدینی

26. خانم شمس الدینی2

27. خانم صفری

28. خانم علیدادی

29. خانم فاطمه الهی

30. حمیده خانم

31. درسا خانم

32. فرشته خانم

33. خانم زارعی

34.حلیمه خانم

35. وحیده خانم

36. خانم محسنی

37. خانم فتحی

38. خانم حسین زاده

39. لیلا خانم

40. به نیابت از شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

ممنون عزیزم

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢

سلام اسی جان اگ براتون مقدوره هرروزبنویسیدک مثلاامروزروزاول هست 110بارصلوات روبفرستینوبرای خانم حدادیان دعاکنیدک انشاا...حاجت روابشن وزندگی شادوسلامتی داشته باشن وبقیه کاربراک صلوات روفرستادن بیان پستتون رولایک کنن اینطوری دیگ هی صفحه هابالانمیره وهرکس جداگانه نمیادگزارش بده فقط پست مربوط ب همون روزرولایک میکنن

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢

من خوندم روز اولو 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
سلام اسی جان اگ براتون مقدوره هرروزبنویسیدک مثلاامروزروزاول هست 110بارصلوات روبفرستینوبرای خانم حداد ...

پیشنهاد خیلی خوبیه.چشم ان شاءالله سعی میکنم هر روز پست بذارم عزیزم.

2706