2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

براش فیلم بزار . کیتی که حموم میره. یا اون عروسکه که اسمش چرا بود هم فیلم حموم داره. یه سفره وسط حال پهن کن یه لگن کوچیک پر از آب گرم کن بگو بیا عروسکهات رو حموم کنیم مثلا یکیش رو کمی با یه چیزی کثیف کن بعد بگو وای بیا حمومش کنیم تمییز بشه. با هم بشورید و شعر براش بخون. شعرهای زیادی هستش . یه مدت اینجوری . بعدم اصلا مستقیم سرش رو زیر دوش نبر شاید اذیت میشه با یه چیزی از پشت سرش آب بریز و میتونی حتی کلاه مخصوص براش بگیری توی سیسمونی فروشی ها هست نمیزاره آب بره تو چشم بچه راحت موهاش رو میشوری

اینقدر دلم ازش گرفته که اگر برگرده به وقتی که عاشقش شدم بازم سخته فراموش کردن ظُلمهایی که در حقم کرد. تو رو با خدات تنها میزارم. و میدونم یه روزی چرخ روزگار میچرخه به اون سمتی که من میرم

خواهرزادم اینجوری بود بیچاره یه ماه یبار میرفت باکلی ترس صدای اب ک میومد میترسید ولی من خوبش کردم تقریبا ۵ ساله بود یه داستان  خوندم اسم شپش توش بود گفت این چیه گفتم اینو وقتی دیر بریم حموم تمییز نشیم میاد رو موهامون پاشد گفت خاله بریم حموم بردم کیسش کشیدم فیتیله میزد 🤮🤮تمییز شد ترسش ریخت کلا 

آره بابا منم تا ۱۰ سالگی به زور میبردمش حموم. آب رو سرش میریخت فکر میکرد خفه میشه

اتفاقا اینم,وقتی ابو رو سرش می ریزم صدای جیغش تا هفت کوچه اونورتر میره

جهانم بی تو الف ندارد!😍😍😍😍
دخترای منم سه سالن..... ولی عاشق حموم هستن.... دخترتون از اول اینطور بود؟؟؟؟؟

نه تا یه سال و نیمگی خوب بود,بعدا نمیدونم چطور شد اینجوری شد,اکثرا هم یا مامانم یا مادر شوهرم حمومش میکردن

جهانم بی تو الف ندارد!😍😍😍😍