2733
2734

خانما خواهش میکنم راهنماییم کنید یا حداقل یکم بهم ارامش بدین

دیشب گفتم ک بابام فهمید دختر نیستم کلی دعوا و داد بی داد که باید برم بسازم باهاش و دیگ با من کاری نداره اگ طلاق بگیرم

مامانم هرچقدر باهاش حرف زد ک اگ من دخترمو بفرستم باهاش باید جنازشو پس بگیرم،اون ادم نیس

خواهرم امروز اومد باهاش حرف بزنه ک انقدر حرص خورد ترسیدن سکته کنه ساکت شدن..حرفای بابام خیلی برام سنگین بودمیگفت اینا شبا میرفتن تو اتاق صدای هروکرشون میومده، من شبا اینجا میخوابیدم از صداشون خوابم نمیبرده،وای باورم نمیشد خیلی حالم بد شد،از خجالت عرق سرد نشست رو کمرم

۶ماه دیگ عروسیمه،گف برم عروسیمو بگیرم رفتم خونه خودم طلاقمو میگیره،گف من ابرو دارم،به مامانم گف اگ طلاقشو گرفتی یا جای منه تو این خونه یا جای شما

مامانم اومد باهام حرف زدگفت خر نشی اشتی کنی که گفتم من حاضر نیستم شما زندگیت از بالای من خراب شه من میرم باهمه چیش میسازم با خیانتش با کتک زدنش با بی احترامیش و مسخره کردنم باهمه چیش میسازم..مگ این سه سال چیکار کردم سوختم و ساختم،قرصای اعصابمو اصن میخورم همه چی خوب و اروم میشه

مامانم شروع کرد گریه کردن اینکه غلط کردی باهاش زندگی کنی،گفت برم به دست و پای بابام بیافتم بلکه کوتاه بیاد

رفتم حرف زدم اشک ریختم اینکه اشتباه کردم و اینا بابام فقط از ابروش میترسه اینکه حرف پشت سرم در بیارن،همه بفهمن و من بشم خراب

بابام گفت ساکت باشم دیگ حرف نزنم

دارم همینطوری اشک میریزم نتنها من بلکه خواهرم و مامانم، میترسن از اینده من ک از اخر یا دق مرگ بشم یا خودمو بکشم

۱۵سالگی عقد کردم الان ۱۸ دارم با اصرار زیاد از جانب اون یک سال بعد عقدم زنش شدم ک بعدش مشکلات بیشتر شد..الانم دیگ هیچی برای از دست دادن ندارم هیچی،دیگ برام مهم نیس برم با اون ادم عوضی زندگی کنم یا خونه بابام زیر سلطه و گیر دادنای بابام زندگی کنم هر دوتاش بده،فقط حیف ک از مرگ میترسم وگرنه همه رو خلاص میکردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خیلی پدرت بی پروا حرف زده یعنی چی ،،،هر چی باشه زن و شوهر بودید حتما که نباید عروسی می گرفتید

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

۱۵ سالگی برای چی شوهرت دادن آخه! 

نمیدونم چی بگم 

خودتو ناراحت نکن مادر پدر باید مواظبت باشن، تو همین الانم وقت ازدواجت نیست. 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 
2740

عزیزم شما اگ بخاید بعدا دوباره ازدواج کنید دیگ اسم زن رو شماست.دیگ طرف کار نداره ک شما قبلا رابطه داشتین یا ن.اگ ی مرد خوب برات پیدا شه میدونه ک شما قبلا بالاخره با همسرت کاری کردی.پس دیگ آبرو ریزی نداره ک.دوس پسرت ک نبوده.شوهرت بوده.

خدایا ینی یه خونه روی این کره خاکی سهم من نیست؟😭

عزیزم جدا شو البته اگه واقعا جدا شدنت به مصلحت زندگیت هست پدرت هم کم کم  کوتاه میاد پدر منم رفتار از این بدتر داشت ولی کم کم عادی شد وهمه اونایی که سرکوفت زدن الان دارن چوبش را میخورن غصه نخور این روزها هم میگذره فقط الکی بخاطر حرفای پدرت نگرخ و کاری را کن که به صلاح ومصلحته خودته

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!

به پدرت دیگه محل نده این پدریه ببخشید حالم بد شد حالا مردم کجا می خوان بدونن دختر نیستی اصلا به بقیه چه هر چی بوده زن عقدیش بودی

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706