2737
2734
عنوان

دندونپزشک قیمت مناسب تو رشت

117 بازدید | 8 پست

کی رو میشناسید؟

اصلا هزینه پر کردن دندون چقدره؟؟

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه هست کلا؟

خیلی قیمتا بالاست. میخوام یه دندون پزشک منصف پیدا کنم. الحمدالله اکثرشونم با هیچ بیمه ای قرارداد ندارن

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪
2731
فک کنم قیمت کلینیک امام رضا خوب باشه تو سمت بوستان ملت ژاندر مری 

ممنون. شما خودتون رفتید؟ دکتراشون خوبن؟

خیلی قیمتا بالاست. میخوام یه دندون پزشک منصف پیدا کنم. الحمدالله اکثرشونم با هیچ بیمه ای قرارداد ندا ...

واسه همین گفتم.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2738