2737
2734
عنوان

بچه ها خیلی ناراحتم

94 بازدید | 17 پست

منو شوهرم فامیلم امروز رفتیم مشاوره ژتیک تو نمودار مشکل خاصی نبود ولی گفت کلن نه فقط فامیلی به هر ازدواج ما پیشنهاد میدم آزمایش ژنتیک بدن گفت نفری 6 میلیون آخه از کجا 12 میلیون بیارم

بهرحال هزینه ازمایش دادن خیلی بهتره تا دور از جون چند برابر این برای نگهداری یه بچه معلول هزینه بشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا بیخیال توکل کن به خدا

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2731

دوتا ازمایش که مهمه رو بدید بقیه رو ندید.وای چه سخت شده حاملگی ها بخدا ادم میکشن ما هم که فامیل نیستیم بعد تو زمان بارداری صدتا ازمایش فرستادن و سونو .حالا بزاردبارداربشی تازه اولشه 

خدابهتون کمک کنه بگو اگه ندیم چی میشه

گفتم گفت از هر هزار نفر کلن شاید 5 نفر قبول کنن گفت البته اینم بدید 100درصد نیست چون تو هر بارداری برا همه یه خط ایی وجود داره  گفت بدیدم بازم 80 درصد بقیش بازممم دست مانیست

2738
آره والا قدیم کی ژنتیک بود همه هم سالم سالمم

اینجوری نگو. قبلا چقدر بچه میمردن؟ تو هر فامیل حداقل دوتا معلول بود

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
توکل به خدا من میگم هرچی اون بخواد میشه نه؟؟؟ 

اره خب

بیمه تکمیلی ندارید؟

2706