2733
2739
عنوان

تاپیک چالش وزن😭😭😭😭😭😭😭😭

260 بازدید | 30 پست

داشتم یه تاپیک چالش وزن میخوندم حتی رنگ گروهمم تعیین کردم ولی تا رفتم وزن کنم بیام دستم اشتباهی خود به گوشی از توش امدم بیرون الان یه ساعته دارم میگردم ولی پیداش نمیکنم😭😭😭😭😭😭😭😭

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

برا اینکه دوباره پیداش کنی واسه پست هام گزارش میزنی مرسی

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا اینکه دوباره پیداش کنی واسه پست هام گزارش میزنی مرسی

نفهمیدم یعنی چی

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2728

استاتر پروفایلت ی زن بدن ساز برای شمال کشورمون هست میدونستی ؟

خیلی زن قوی و خوش هیکلیه

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
بامداد خمار بوده حتما بعدم هیستوری گوگلتو ببین

چطور پیداش کنم عزیزم

2738
نفهمیدم یعنی چی

میگم میشه لطف کنی واسه پست هام گزارش بزنی عزیزم

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
استاتر پروفایلت ی زن بدن ساز برای شمال کشورمون هست میدونستی ؟ خیلی زن قوی و خوش هیکلیه

برا اینکه بدن توام اینجور بشه واسه پست هام گزارش میزنی خیر ببینی

رنگدار بامداد خمار هست

اره رنگ داشت چطور پیداش کنم از نینی سایت هیچی نمیدونم حتی اینکه چطور امضاداشته باشم یا تاپیک هامو به روز رسانی کنم😭😭😭😭

بامداد خمار رو سرچ کن تو قسمت جست‌وجو برو  صفحه ش اونجا پیدا میکنی

باشه عزیزم

2706