2737
2734
عنوان

بچه ها شما چجوری متوجه میشید واقعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 36 پست

من خودم خیلی خیلی رو راستم و کلا همه هم میگن خیلی دلت پاکه و ساده ای و بخاطر همین همیشه همه چی رو زود باور میکنم چون فک میکنم همه مثه خودم چیزی تو دلشون نیست 

دوزخ از تیرگی بخت درون من و توست                                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت🎈💕

من فارغ از حقیقت و دروغشون...کمکی از دستم بربیاد میگم...

شاید یکی که گذرش به این تاپیک خورد...حقیقت زندگیش بود...و راهنمایی من کمکی کرد...

غصه نمیخورم...افسوس میخورم...چون میدونم همه یه جورایی چه بزرگ و چه کوچیک مشکلات داریم...ان شاالله که همشون ریشه کن بشن...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به دید داستان تخمی تخیلی بهشون نگاه کن من که هیچکدومو باور نمیکنم.

حالا بر فرض واقعی هم باشه مهم نیست به درک.

انقدر ساده نیستم هم غم خودمو بخورم هم غم دیگرانو. به من چه.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
2731

ولی کلا محیط نی نی سایت ی جوریه

قضاوتهای بیجا زیاده ینی من خودمم ی وقتایی الکی قضاوت میکنم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
سیب ترش بود فک کنم. بچه های اینجا کاراگاهن

یکی دیگه بود فریب خورده بدبخت اسم کاربریش بود

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740

اسی حالا چیزی که میگن معقول نیست که شک میکنی؟؟

من زیاد با راست و دروغش کاری ندارم چون نمیخوام مدیون بشم

تو هم اینطور باش

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

اتفاقا یه به قول خودش دانشجوی دندونپزشکی هست تو سایت که بیشتر هم کامنتهای سیاسی مذهبی میذاره ، بیشتر وقتها دیده میشه تو سایت به صورت فعال ... حالا یا واقعا در حین کلاس و درس و کار گوشی رو پایین نمیذاره (بالاخره اعتیاد به گوشی هم زیاد داریم که در هر صورت گوشی دستشونه ) یا دروغ میگه الله اعلم. در هر حال عجیبه مثل خیلی دیگه از عجایب نی نی سایت

الان خیلی ذهنم درگیر یکیه اسمشم نمیتونم بگم خدا کنه زندگیش درست شه اگه راسته😫

زیاد درگیر نشو...روحیتو مختل میکنه وتاثر منفی رو زندگیت می زاده.بهتره زیاد به این تاپیکا نری...

یاد لیلا مامان بهراد بخیر رو دستش کاراگاه نیومده.😁

آره من یادم چنتا از کاربرای دروغگو رو شناسایی کرد😳👍

و با مدرک نشون میداد

خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
2706