2703
2553

تاپیک ها رو میگم..مثلا من خیلی تو عمقشون میرم غصه میخورم بعدا فکر میکنم اگه راست باشه...مثلا به نظرتون پزشک و دندونپزشک۲۴ ساعته توی نی نی سایته؟

پارسال خواننده خاموش بودم یه خانم که اسم کاربریشو یادم نیست تاپیک طلاق و اینا زد حتی برگه های دادگاهم عکس گرفت فرستاد ولی بقیه گفتن الکی بوده...واسه اون خیلی ناراحت بودم..چاره من چیه‌؟😥😓😕😔

منم  دقیقا همش ب این فکر میکنم :| خیلی وقتا بخاطر تاپیک ها گریه هم میکنم 

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینقد دروغ گفتن کسی باور نمیکنه

البته باید ببینی کاربرمو میشناسی یانه

تاریخ عضویتش

یکی هم عضو میشه میاد میگه من دندونپزشکم بدون دروغ میگه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2456

دیگ یه دست کارگاه باید ب‌اشی واسه خودت 😁

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

سیب ترش بود فک کنم. بچه های اینجا کاراگاهن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2714

پیش خودت فک کن داستان یا رمان میخونی راحتتری...انشالله هرکی واقعا مشکل داره خدا کمکش کنه هرکی هم بقیه رو سرکار میزاره شفا بده🙏🙏🙏❤

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

چون هیچ غیر ممکنی وجود نداره با قاطعیت میگم این موارد هست حالا چ از زبان دروغگو چه از زبان کسی ک این اتفاق براش افتاده.

پس بی درنگ باور میکنم

چیزس جز اتفاقات این ادمها نیس

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
الان خیلی ذهنم درگیر یکیه اسمشم نمیتونم بگم خدا کنه زندگیش درست شه اگه راسته😫

ذهن ما رو هم درگیر کردی من از فوضولی خخخخ

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

اصلا واقعی هم باشه نباید خودتونو درگیرش کنین 

از ما پشت گوشی چه کاری برمیاد برای اونا؟

راهنمایی میکنیم تا جایی که میشه و تمام 

بقیه اش به خودشون ربط داره

کسی که خودش تلاش نمیکنه برای بیرون اومدن از شرایط نامساعدش، غصه خوردن من و شما چه فرقی به حالش میکنه؟ 

Instagram📷me_in_netherlands 
2706