2737
2739
عنوان

کسایی که خودشون یا اشناهاشون ژل لب زدن، میشه بیان نظر بدن. عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 67 پست
مثل یه پرنسس پستای منم گزارش بده مرسی عزیزم

چشم 

تعزیف کنین خوشم میاد😂😂😂

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
حالا که من تو رو دارم واسه پست هام گزارش بزن عزیزم😂😂

زدم برات😂😂

دختر عموم پروفایلش زده خوشبختی یعنی اسمِ شوهرت مرتضی باشه یِ دلِ سیر گریه کردم برا همه ی اون بدبخت های که اسم شوهرشون مرتضی نیست خدایا خیلی بی انصافیه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا مثل یه دختر خوب تو هم برا من گزارش بزن دستت درد نکنه

برا همشون زدم

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
2728
ممنونم بابت نظرت خانم گل. میدونی احساس افسردگی میکنم اخه بارداریمو الکی الکی از دست دادم، میخوام برا ...

منم خودم یه سقط داشتم حس بدیه

ولی به جاش موهاتو رنگ کن یا مدلشونو تغییر بده 

برو تو نخ دکوراسیون خونه ،یا گل بخر مواظبت از گلا عالیییببه

خدایا شکرت...
زدم برات😂😂

خیر ببینی انشالا کاربریت بترکه راحت شی😂😂

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
وای استارتر حیف لبته که بری ژل بزنی شاید اولش برات جذاب باشه ولی بعد یه مدت دلت برا لب الانت تنگ می ...

رژ تتو کردن غیر طبیعی و بدتر نیست؟ کسی بوده انجام داده باشه طبیعی شده باشه؟ خطرناک نیست؟ وو ممنونم بابت نظرت عزیزم

آرام باش... هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد، ما رفته ایم و اکنون 1498 است.. 
2738
جووووووون چه دخملی  ای زیبا رو ای مه رو ای پرنسس ای با هوش خوبه یا بازم بگم خخخخخ

ژاااان ژان 😂😂😂

نه کافیع من ظرفیتم کمه

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
نمیدونستم.. فکر میکردم هیچ مشکلی نداره!!!! منشی گفت هیچی نمیشه... عجب ادمایی هستن

چجوری نداره

اولا بی حسی میزنن ک خیلی درد داره بعدم ژل میزنن بازم درد دارع واسه ترمیمم بی حسی نمیزنن دیگه

دختر عموم پروفایلش زده خوشبختی یعنی اسمِ شوهرت مرتضی باشه یِ دلِ سیر گریه کردم برا همه ی اون بدبخت های که اسم شوهرشون مرتضی نیست خدایا خیلی بی انصافیه.
وای استارتر حیف لبته که بری ژل بزنی شاید اولش برات جذاب باشه ولی بعد یه مدت دلت برا لب الانت تنگ می ...

حالا رمز خوشبختی واقعی رو چشیدی واسه پست هام گزارش بزن تا منم بچشم

خیر ببینی انشالا کاربریت بترکه راحت شی😂😂

قوربونت 😂😂😂

منم خودم یه سقط داشتم حس بدیه ولی به جاش موهاتو رنگ کن یا مدلشونو تغییر بده  برو تو نخ دکوراس ...

اخه اعتماد به نفسم خیلی کم شده... قبل بارداریم جایی که خیلی دوست داشتم برای کار، داشتن باهام قرارداد میبستن که فهمیدم باردارم، نشد برم... الان هیچ جا نیرو نمیگیرن برم مشغول شم... دلم میخواد تغییر کنم خیلی به خودم برسم... حس پوچ بودن دارم...همش فکر میکنم اگه حواسم بود پسرمو از دست نمیدادم. 

آرام باش... هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد، ما رفته ایم و اکنون 1498 است.. 
رژ تتو کردن غیر طبیعی و بدتر نیست؟ کسی بوده انجام داده باشه طبیعی شده باشه؟ خطرناک نیست؟ وو ممنونم ب ...

قربونت عزیزم

به اندازه ژل غیرطبیعی نیست، بستگی به کار طرفم داره ولی واسه کسایی که رنگ لبشون بی روحه و دوس ندارن هرلحظه رژ بزنن عالیه

من که هرکسی از اطرافیانم دیدم زده خیلی خوشم اومده

هم رژ قشنگه هم خط لب

من رمز خوشبختی واقعی را چشیده ام، باید حال را دریابی، نه اینکه همیشه افسوس گذشته را بخوری و فکر آینده باشی. باید قدر لحظاتی را که در اختیار داری بدانی( جروشا ابوت )
2706