2737
2739
عنوان

مشهدیای عزیز میاین لطفا-سیسمونی

49 بازدید | 9 پست

سلام همشهریای خوبم

سمت طلاب و ایثار و اونورا سیسمونی فروشی هست؟

چون من امروز میخوام برا مانتو برم اونجا میخوام ببینم اگه سیسمونیم هست یکم خورده ریز مونده بخرم

تو دیوار آدرس داره ولی ۱۷شهریور هم قیمتاش بهتره هم تنوع

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
تو دیوار آدرس داره ولی ۱۷شهریور هم قیمتاش بهتره هم تنوع

نه بابا 17شهریور که افتضاحه من رفتم

بازار فردوسی تو خسروی و سناباد از همممه جا بهتره

تاحالا ایثار و طلاب نرفتم.میخوام برا مامانم مانتو بگیرم میگن اونرا ازون مانتوهای مامانی زیاده.گفتم حالا که دارم میرم اونورا ببینم سیسمونیم هست یانه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه بابا 17شهریور که افتضاحه من رفتم بازار فردوسی تو خسروی و سناباد از همممه جا بهتره تاحالا ایثار ...

جدی؟منکه فردسی خسروی رفتم تیکه ای ۳۵گرفتم لباس نوزادی

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2731

عزیزم پاساژ فردوسی تو مفتح طبقه پایینش سیسمونی دراه که البته من نرفتم ولی میگن خوبه

من فعلا فقط کامیاب رفتم و کد و کالسکه و کریر خریدم

لباس و بقیه چیزا اول میخام برم چهار راه خسروی بعدشم همین مفتح 

همه زندگی من : همسرم و پسرم نیکان  
جدی؟منکه فردسی خسروی رفتم تیکه ای ۳۵گرفتم لباس نوزادی

خب ترک بوده حتما

این لباس تیکه ای ها رو باید جنس خوب گرفت چون خیلی میشوری بعد دوسه بار بدرد نخور نشه 

همه زندگی من : همسرم و پسرم نیکان  
 خب ترک بوده حتما این لباس تیکه ای ها رو باید جنس خوب گرفت چون خیلی میشوری بعد دوسه بار بدرد ن ...

اره من تیکه ای هاشو همیشه جنس خوب میخرم ب قول شمازیادم میشورم کاری نمیشه اما اینا شل شد اصلاگشاد شد براش بااینکه قیمتشم نسبتازیاد بود

2740