2737
2734
عنوان

بیمارستان چمران

2576 بازدید | 13 پست

سلام ، میخوام برای زایمان برم چمران، خووشون وسیله نوزاد میدن؟؟؟ کسی جدیدا تجربه ای اونجا داشته چطوریه بیمارستانش،دکترم دکتر تقی پور هستن ، اگر کسی تجربه ای داره بگه ممنونم 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
۳
0
0%
۳
0
0%
۳
1
100%
۳
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بیمارستان چمران هرکسی رو سزارین نمیکنه .من بچه ام رو برای زردی چمران بستری کردم مادرهایی بودند که همونجا زایمان کرده بودند .یکیشون باوجود سن کم وجثه نحیف مجبورش کرده بودند طبیعی زایمان کنه میگفت حتی روز اخر بند ناف پیچیده بود دور گردن جنین وسونوی رنگی گرفتیم تا دکتراجازه سزاربن بده اما نداد وبه هزار زجر طبیعی زایمان کردم ومبگفت بچه وقتی به دنیا اومد اصلا نبض نداشت واحیاش کردند .بچه اش همون بیمارستان بستری بود بخش ای سیو نوزادان به دلیل جمع شدن مایع پست مخچه وخدا میدونه یا این فشار موقع زایمان باعث مشکل شده بود یا خیر .

دوتا خانم دیگه هم طبیعی بودند ومیگفتند مادو گذاشتند تویک اتاق وشلنگ اب گرم رو دادند دستمون وگفتند بریزید رو خودتون تا آماده زایمان بشوید میگفتند نصفه شبی تو یک اتاق باهم درد میکشیدم وهیچ پزشک وپرستاری نبود.

بیمارستان چمران هرکسی رو سزارین نمیکنه .من بچه ام رو برای زردی چمران بستری کردم مادرهایی بودند که هم ...

من دومین سزارینم هست ، وای ترسوندیم ، یعنی برا سزارینم ایتجورین