2733
2734
عنوان

ازمشهد کسی هست ..جان امام رضابیا یه لحظه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 31 پست

@آرaم   عزیزم شما که مشهدی؛ رفتی زیارت ضامن آهو،برای بچه استارتر دعای ویژه کن و از امام رضا بخواه، ضامنش بشه و دل مادرش رو شاد کنه

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نیت شفا همه بیمارها و بچه استارتر🌸🌼🌸

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌼🌸

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌸🌼

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌼🌸

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌸🌼

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
عزیزم توروخدا بگو از کجا فهمیدی چرا اصلا بردیش دکتر چه علائمی داشت

تاپیک های قبلی شون رو بخون

عزیزم توروخدا بگو از کجا فهمیدی چرا اصلا بردیش دکتر چه علائمی داشت

داخل چشمش یه لحظه سفیدی پیم بعد عکس گرفتم بافلش گوشی دیدم یکی از مردمکهای چشمش سفیده توعکس

میدونم اسم کاربریم جالب نیست ولی مجبورشدم اینو بزارم هرچی اسم میزدم میگف تکراری.حتی اووووف زدم نوشت تکراری..لطفا یکم احترام بزارید توهین نکنید🙏🙏
2738

دکتر تایید کرده؟؟من مشهدم و برات سلام دادم.خیلی ناراحت شدم سریعا بیارش بیمارستان فوق تخصصی چشم خاتم الانبیا مشهد.پروفسور ابریشمی...یا .دکتر وجدانی که یکی ازفوق تخصص های معروفه  اینجان.. توی اینستا بزن دکتر امیر حسین وجدانی بلطف خدا دستگاههای زیادی اختراع کرده که به خارج ازکشورهم رفته.از کشورها وشهرهای هم جوارمیان پیشش ..بیمه هم قبول میکنه.هم داخل بیمارستان هم کلینیک شخصی.....بیارش مشهددنبالشو بگیر..دخیل امام رضا ببندش پنجره فولاد..مگه کم شفاداده؟؟خودم توی حرم بودم یک فلج مادرزادو شفادادسالهاپیش/.چشم شوهرمن خرده های شکسته ی فن جلوی ماشین توی چشمش پاشید.اصلا امیدی نبودچون همچی شکافته شده بود شبکیه عنبیه لنز همه چی..مایع سفیده  ژله ای داخل چشمش ریخته بودچشم پاره شده بود همون شب اول دکتر وجدانی بمن گف فقط لطف خدادرمانه شه ..و همینم شد توکل برخدا و اولیا درگاهش کن.انشالله که خداوندبحق خوبان درگاهش امام رضا و دردانه ش امام جوادو مادرش حضرت زهرا بحق این شبو روزای فاطمیه حاجت تو بده ..براش یک ختم توی گروه قران مون میخونیم به نیت شفا انشالله

الهی و ربی من لی غیرک

خدایابه بزرگیت قسم این بچه روشفاعت کن واین بیماری روازش دوروریشه کن. کن آمین یارب العالمین. دعاکنید فقط وفقط امیدتان باخداباشدومنتظریک معجزه باشیدازطرف اون

کاربران گرامی اگرمشکل دارین حاجت دارین مریض دارین وهرچیزدیگرفقط وفقط روی بیاوریدبه وقت سحرگاه..... خدارودروقت سحرگاه بخوانید.... دعا. نماز. وهرچیزدیگررادروقت سحرگاه به جااوریدوبااودردودل کنید به خدای خوبم قسم که بهترازاین سراغ ندارم برایتان......ازنمازشب غافل نشین..... خدارودروقت سحرگاه پیداکنیدکه ازهروقت دیگربیشتردرکنارتان احساسش میکنید... اللهم عجل لولیک الفرج                10صلوات برای ظهوراقاامام زمان (عج) 10صلوات به نیت همه کاربران این سایت.....التماس دعا

عزیزم یعنی ازدیروز تاحالاهمچین تشخیصی دادن؟ اخه دوتا تاپیک مال دیشبه که متوجه چشم دخترت شدی اگه اینقدر زودتشخیص دادن ان شالله که تشخیص غلطه نهایتش ناخونکه

براش دعامیکنیم

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹

عزيز دلم چقد ناراحت شدم براي دختر خوشگلت انشالله حالش خوب ميشه 

لطفا فقط و فقط از خدا بخواه كه بهترين شفا دهندگان است و از هر كسي به قلب يه مادر نزديكتر🌹🌹

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706