2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گریه نکن دنیا دوروزه دوروزش رو بزار خوب بگذره وبخودت حال اساسی بده بجای که الکی گریه کنی الکی بخند

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
2731
گریه کن تا کور شی.  این ترفند مامانای دهه شصت و اوایل هفتاده😀 خیلی جواب میده برا خواهر خودمم ...

کی گفته...دهه شصتیا که علت ناراحتی شونو با طراحی یک برنامه ریزی بروز... اول گریان می نمایند بعدخودشون شاید از ناراحتی یک بغضی بکنن اونم شاید اگه طرف ارزش شو داشت حالا

الهی و ربی من لی غیرک
2740

منم مثل تو ام،فقط اين فاجعه هواپيما و فوت اون همه ادم موفق با زندگى هاى درخشان كه اتفاق افتاد يذره تكونم داد كه انقدر حرص اينده رو نخورم چون نميدونم چقدر زنده ام و چى قراره بشه 

دليل اين همه گريه چي بوده ؟ البته اگر  دلت ميخاد بگو

شوهرم بیناموس دلموهزارتیکه کرده بخداکارکردم اوردم دادم خاورخریدم اعتماوکروم زدم ب نامش کارکنه خرج ماروبده میره عیاشی ولگردی ازسه روز میادیه ساعت کپه مرگشومیزاره میره درحالی که میتونه تهران کارکنه شب بیادخونش

بیا باهم گریه کنیم

عزیز نشددیگه ...یعنی سوالاته امتحانم با ذکر دلیل و مثال میاداینجاکه نی نی سایته یک اه بنویسی باید یک پاراگراف توضیح ارائه بدي...امدی دکتر میگی هیچیم نیس؟؟خب می نشستی گریه تو میکردی چرامارو یاد گریه انداختی خدا باعث بانی شو بگریونه  

الهی و ربی من لی غیرک
مجردم دوستم ندارم هیچوقت ازدواج کنم نمی خوامم دراینده سربار کسی باشم

اولا تا زمانیکه دلت میخواد خونه پدرت بمون و از مجردیت لذت ببر و جوونیتو کن ثانیأ دیدت رو نسبت به ازدواج عوض کن ازدواج معنیش این نیست که تو قراره سربار کسی باشی عزیزم با ازدواج شما عشق یکی دیگه میشی نه سربار...ازدواج یا وجود سختیایی که داره خیلی شیرینه البته اگه آدمتو درست انتخاب کنی خیلی از آدما بهترین روزای زندگیش رو تو زمان متأهلی تجربه می‌کنه مث من...مث خیلیای دیگه؛ثالثأ شما الان در زمان حال باید زندگی کنی آینده خودش به موقع اتفاق میفته شما با افسوس گذشته و نگرانی از آینده ت فقط داری روزای قشنگی که الان داری و خیلیا حسرت این روزای شما رو دارن رو با غصه و گریه خرابش می‌کنی