2737
2734
یکی از شهرهای خوزستان بیماری عصبی داشت،اعتیاد به قرص داشت.توهم میزد،کلکسیون بدیها بود

ناراحت نشیا ولی بچتوسپردی ب اون ک بیماریه عصبی داشت

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان یازده سالشه الهی مادرش بمیره😭😭😭😭

عزیزم چندساله جداشدی ک نمیشناسه شمارو....ولی خداروشکر زیادکوچیک نیس

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
2728
ناراحت نشیا ولی بچتوسپردی ب اون ک بیماریه عصبی داشت

من اون موقع شرایط نگهداری نداشتم که حضانت شو قبول کنم،اما هفته ای سه روز با من بود.من نتونستم مدرک قابل قبول ببرم دادگاه چون کلی پول و پارتی داشت همه پرونده ها رو می بست.همینجوری که بعدش بچه رو با پول و پارتی دور کردن ازم الهی داغ ببینن.

الان بچه با پدر بزرگ و مادربزرگش

عزیزم چندساله جداشدی ک نمیشناسه شمارو....ولی خداروشکر زیادکوچیک نیس

وقتی چهار سال و نیم بود جدا شدم،یکسال و نیم بعدش که ازدواج کردم دیگه پنهانش کردن ازم.کلی دادگاه و کلانتری و وکیل.....رای به نفع من بود اما اون زورش بیشتر بود پارتی 

منم دور افتادم از شهر خودم موقعیت نبود،همسر دوم اجازه نداد و......

باز خداروشکرکن ک پسره.... من گاهی باهمسرم بحث میکنم دیوانه وار گریه میکنم بعدبه بچه هام نگاه میکنم س ...

خدا حفظشون کنه برات،بجه ها خیییلی گناه دارم😭😭😭😭😭تو رو خدا دعا کن دلم آروم بشه

2740
خدا حفظشون کنه برات،بجه ها خیییلی گناه دارم😭😭😭😭😭تو رو خدا دعا کن دلم آروم بشه

الان ازهمسرت راضی هستی ....برات دعامیکنم خدابهت صبربده ودلتواروم کنه

راضی نباشم چکار کنم.دیگه خدا هرکاری میخواد بکنه با بنده ش ممنون عزیزم 😘😘

عزیزم خودمم خیلی سختی کشیدم ولی دلم برات خون شد کاش میتونستم یه کاری برات بکنم

منم یه دختر عمه دارم بچش مثه شما شد الان بیست سالش شده و اومده خودش مامانشو پیدا کرده سرمیزنه

نگران نباش خدا صداتو میشنوه سزای اونا رو هم میده

عزیزم خودمم خیلی سختی کشیدم ولی دلم برات خون شد کاش میتونستم یه کاری برات بکنم منم یه دختر عمه دارم ...

فدات شم مهربونم😘😘😘

انشالله که یروزی منم به آرامش برسم

ممنون که هستی