2737
2734
عنوان

به نظرتون پسرمو ببرم گفتار درمانی؟

573 بازدید | 47 پست

پسرم دو سال و هشت ماهشه. جمله میگه ولی خیلی از کلمه ها رو غلط تلفظ میکنه مثلا به بزرگ میگه (بولیش) به چراغ میگه ( دغاب) . کلا تقریبا نامفهوم حرف میزنه. تروخدا اگر کسی تجربه داره به من بگه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

پسر خواهر شوهرم همینطور بود ،حدود سه سالگی شروع به حرف زدن نسبتا واضح کرد .کم کم بهتر شد.

عزیز خیالت راحت بعدا برات بلبل زبونی هم میکنه

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2738

نه بابا نگران نباش فقط تا میتونی باهاش حرف بزن نذار تو خونه سکوت باشه 

پسر منم به دمپایی میگفت بوقین 

وای انقد دوس دارم بچه ها کجو کوله حرف بزنن

تورو خدا واسه حاجتم دعا کنید 🙏

باهاش صخبت کن جوری که لب هاتو و حرکت دهانت رو ببینه و اصلاح کن کلمه های غلطشو با مهربانی. بزرگتر که شد بین دندوناش یه خودکار بذار و ازش بخواه که حرف بزنه برای تقویت ماهیچه های زبان خوبه. زیاد باهاش کار کن. براش جایزه تعیین کن تشویقش کن. در کل نگران نباش. اگه نشد گفتار درمان ببرش

2706