2752
2734

بچه ها خواهرم مدرسه تیز هوشان تموم کرد تنها هدفش پزشک شدن بود با معدل ۲۰ مدرسه رو به اتمام رسوند سال اول برا کنکور امتحان داد تربیت معلم میاورد ولی گفت نه من رو اجازه بدید بخونم گفتیم باشه ..بعد اومدیم تو کانون فرهنگی ثبت نامش کردیم و مشاور براش گرفتیم ..پارسال خواهرم با داشتن مشاور و کانون خیلی افت کرد و حتی پرستاری آزاد هم نیاورد امسالم درس زیاد نمیخوند خیلی دختر عاقل و فهمیده ای بود جوری بود که من که ۱۰ سال ازش بزرگترمو بعضی وقتا نصیحتم میکرد بعدامروز فهمیدم که مشاورش که تربیت معلمی میخونه ازش خواستگاری کرده دو ساله که با خواهرم صحبت کرده و خواهرم گفته فعلا خونوادم منو بچه میدونن و نمیذارن ازدواج کنم و با هم انگار حرف میزدن تا اینکه ما فهمیدیم و پسره التماس میکنه که بیاد خواستگاری ..شرایطش خوبه ولی خواهرمو تو بد دورانی هوایی کرد و خواهرم جای پیشرفت داشت .شما بودین چکار میکردین ..این رو هم در نظر داشته باشین که خواهرم هم بهش وابسته شده و بچه هست نمیدونیم چکار کنیم الان

٢٠ سال بچه نيس 

شما نصيحت كنيد ديگه هر چي خودش دوس دارن بزار انجام بده 

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای داد بیداد حیف از اون همه هوش و استعداد 

اگه جداشون کنین خاهرت ضربه میخوره و موفق نمیشه 

اگه بمونه باهاش و ازدواج کنن بازم شاید جلوی پیشرفتش گرفته بشه

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2731

من بودم اگه  ازنظر مالی عاطفی و خیلی چیزای دیگ اوکی میدادم من خودم ۱۷ سالگی نامزد شدم،نامزد شدن و ازدواج هیچ آسیبی به درس و کنکور نمیزنه الان نامزدم بهترین مشوق برا منه،امسالم میخوام کنکور بدم به امید خدا

اگه پسر پاک و با اخلاقی و با خانواده هست قبول کنید بیان خاستگاری ولی شرط بزارین شرایط ضمن عقد که باید اجازه تحصیل. و شغل و به خواهرتون بده و تا خواهرتون یه دانشگاه خوب قبول نشده اجازه نامزد شدن نذارن اینجور با یه تیر دو نشون زدین چون وابسته و عاشق شدن کاریش نمیشه کرد 

عزیزم شرط بگزارین واسش بگین کنکور بده پزشکی اوردی همونی میشه که میخوای با این هوشی که تو میگی پس میتونه به پسره هم بگید اگه واقعا دوسش داری کمکش کن پیش رفت کنه و قبول بشه تا ازدواج کنید فقط اگه شد به امید خدا بگذارید دانشگاهش تموم بشه بعد عروسی کنه وگرنه دیگ اهمیت نمیده

تمام دنیام خلاصه میشه توی یه کلمه "تو"😍

ازدواج کنه بعدش که تب و تابش خوابید درس بخونه

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار