2737
2739
عنوان

خیلی دوس دارم برم دانشکاه

235 بازدید | 11 پست

متاهل و خونه دارو بچه ی کوچیک دارم 

نه برای کار فقط

علاقه دارم و حسرت دانشگاه رفتن 

دلیل خاصی نداره یه علاقه اس و یه کشش خاصی دارم 

دوس دارم برم یه رشته ای که به درد زندگیمم بخوره 

ممنون میشم پیشنهاد بدید 

خودم علاقه ام روی حفظیات 

حداقل برای بچه ام یه مادر فهمیده باشم و تحصیلکرده 

جسارت نکردم کاری به عقیده ی خانوم های دیگه که مخالف من هستن ندارم میگم این علاقه ی منه همین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جامعه شناسی یعنی علم مطالعه جامعه و فعالیت های انسانی. دامنه بررسی موضوعات در این رشته از فرد تا جامعه یا به قولی از سطح خرد تا سطح کلان را شامل می شود. تاکیدات سنتی این حوزه مطالعاتی بر اموری اجتماعی همچون، اقشار اجتماعی، طبقات جامعه، فرهنگ، جنبش ها و تحرکات اجتماعی، مذهب، قانون، خانواده و … است.

تـو بـرای خــودت کـافی هـسـتـی💕

ظهور جامعه شناسی به عنوان یک علم اثباتی (علم اثباتی علمی است که معتقد است می توان جامعه و انسان را نیز مانند علوم تجربی بررسی کرد)  نخستین بار توسط اگوست کنت فیلسوف فرانسوی مطرح شد. کنت بر این باور بود که جوامعِ انسانی از سه مرحله الهی، فلسفی و علمی عبور کرده‌اند . در جوامع الهی که تبلورِ تاریخیِ آن قرونِ وسطی است، پیامبران و در عصرِ رنسانس و پس از آن فیلسوفان و در دوره کنونی (عصرِ علمی) دانشمندان و جامعه‌شناسان، رهبرانِ جامعه خواهند بود. البته ممکن است در هر جامعه‌ای بازمانده‌هایِ فکریِ اعصارِ گذشته رسوب کرده باشد.

پس از کنت، امیل دورکیم جامعه شناس فرانسوی اولین کسی بود که علم جامعه شناسی را بعنوان یک رشته دانشگاهی در دانشگاه پایه گذاری نمود. جامعه شناسی در واقع با امیل دورکیم آغاز شد.

2738

اگر شما به مطالعه و شناخت نابرابری های اجتماعی، شناخت رفتار افراد در موقعیت های اجتماعی مختلف علاقه مندید و از ارزیابی فعالیت های اجتماعی لذت می برید. باید بدانید که اخذ رشته جامعه شناسی بهترین گزینه انتخابی برای شما خواهد بود

این دوتارو پیشنهاد دادم چون گفتین میخواین واس بچتون مفید باشین اما میتونین تو زمینه هنری هم تحصیل کن ...

ممنون چقدر کامل و با حوصله 

چقدر وقت کذاشتید 

سپاس گذارم بزرگوار

بله عالیه 

خیاطی دیسک ام پاره شده نمی تونم زیاد بشینم طولانی مدت 

از موسیقی که خودم برم دنبالش بدم میاد 

فقط گوش میدم همین 

بعدم من یه ترم کارشناسی حوزه خوندم انصراف دادم