2737
2734
عنوان

از فردا برای حاجت دارها...

84 بازدید | 6 پست

دوستان عزیزم از فردا که اول ماه قمری افتاده روز دوشنبه ختم سوره واقعه خیلی مشکل گشاس به این صورت که چهارده روز نیت کنیم وروز اول یه بار روز دوم دوم تا روز چهار دهم چهارده بار.البته بهد هر روز خوندن یه دعا داره.اگه حاجتی دارین اولین دعا ظهور اقا صاحب الزمان و منم التماس دعا

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.

من چله سوره حشرم میتونم اینم بخونم میگن چند تا چله باام بر ندارید

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍
من چله سوره حشرم میتونم اینم بخونم میگن چند تا چله باام بر ندارید

نه این فرق میکنه چون چهارده روزه فکر کنم.

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دور قبلی با یکی از بچه های سایت برداشته بودیم و بعد از یکی دو ماه بعد از ختم به لطف خدا خونه دار شدیم الان سه ماه هم فکر نکنم از ختم قبلیم گذشته باشه اینبار هم میخوام بردارم ان شاالله برای ادای قرض خونه

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
من پریودم سه شنبه پاک میشم یعنی نمیشه ۱۴ روز بخونم 😐

چرا عزیزم میشه فقط دست نزن به ایه