2737
2739
عنوان

مادرایی که فرزندشون مشکل انحراف زانو دارن به کمکتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2316 بازدید | 32 پست
من تهرانم ولی اینجا دکتر توکلی رو خیلی تعریف میکردن ولی برای کسایی که مشکلشون حاده کار انجام میدن

عزیزم منم پسرم و بردم پیش توکلی هیچی نداد گفت بزرگ میشه خوب میشه ولی من بعید میدونم باز ی دکتر دیگه نوبت گرفتم ماه دیگه امیدوارم اون ی درمانی بگه براش پسرمن ضربدری نیست پرانتزیم نیست اصلا زانوهاش ب هم میچسبه ولی ساق پاش رو ب بیرون قوس داره 

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگر اینستا دادی اونجا سرچ کن زانو_ضربدری صدتا پیج میاد،بعضیاشون خیلی معروفن و عکس قبل و بعدم د ...

رفتم فقط ارتوپد فنی ها هستن دکتر ارتوپد پیدا نکردم که عکس بزاره

2731
از کی وقت گرفتین از کدوم پزشک

رفتم تو سایت بیمارستان کودکان بلوار کشاورز ی خانو مهتاب مهرافشان دکتر ارتوپده تو همین سایت گفتن خوبه میخوام ببرم پیشش شاید اون ی کمکی بکنه ناراحتم خیلی

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

[QUOTE=121612387]عزیزم منم پسرم و بردم پیش توکلی هیچی نداد گفت بزرگ میشه خوب میشه ولی من بعید میدونم باز ی دکتر دیگه ...[/QUOTE 

پسر من زانوهاش زیادی تو هم میره ولی مچ پاهاش به هم میچسبه زیر زانو هم که میشه ساق پا قوس رو به سمت بیرون داره توکلی به ماهم گفت برو خونت تا ۸ سالگی اینجا ها نیا تو ۸ سالگی یا خوب میشه یا اینکه ژنش تعیین میکنعه چه شکلی باشه اخه اینم شد تشخیص و درمان

[QUOTE=121612387]عزیزم منم پسرم و بردم پیش توکلی هیچی نداد گفت بزرگ میشه خوب میشه ولی من بعید میدونم ...

فک کنم مثل پسر منه پسر منم همینطوره زانوهاش زیاده زده بیرون ساقش قوس داره مچش هم میچسبه اصلا شبیه پرانتزی و ضربدری نیست ک تو نت هست ،ب منم گفت بعد ده سال خودش خوب میشه اصلا اینطرفا نیا نه احتیاج ب کفش داره نه زانوبند

2738
رفتم تو سایت بیمارستان کودکان بلوار کشاورز ی خانو مهتاب مهرافشان دکتر ارتوپده تو همین سایت گفتن خوبه ...

درخواست دوستی دادم از از نتیجه ذرمان فرزندتونو بهم بگید اگر امکانش هست قبول کنید

یعنی کار این دکتر خوبه؟دکتر پنجوی از ایران رفته؟

نمیدونم عزیزم من اصلا نمیشناسم همین توکلی رو هم کلی تعریفشو کردن ولی هیچی ب هیچی حالا اینجا هم میبرم ببینم این چی میگه دکتر بغدادی هم خیلی تعریفشو میدن ولی سرش خیلی شلوغه نمیدونم حالا اونجاهم ببرمش یانه

درخواست دوستی دادم از از نتیجه ذرمان فرزندتونو بهم بگید اگر امکانش هست قبول کنید

قبول کردم عزیزم برای آخر بهمن نوبت دارم رفتم نتیجشو بهت میگم

فک کنم مثل پسر منه پسر منم همینطوره زانوهاش زیاده زده بیرون ساقش قوس داره مچش هم میچسبه اصلا شبیه پر ...

دقیقا به من هم همینا رو گفت بعد چندتا عکس زانو ضربدری شدید نشون داد گفت روند طبیعیه کودکانه گفتم اقای دکتر تو دور و اطرافمون بچه زیاد هیچ کدومشون اینطوری نیست قبول نکرد که نکرد

دقیقا به من هم همینا رو گفت بعد چندتا عکس زانو ضربدری شدید نشون داد گفت روند طبیعیه کودکانه گفتم اقا ...

توکل ب خدا نمیدونم علتش چیه من ک همش کارم شده نگاه کردن ب زانوی بقیه امیدوارم زودی خوب بشن هم پسر شما هم من

توکل ب خدا نمیدونم علتش چیه من ک همش کارم شده نگاه کردن ب زانوی بقیه امیدوارم زودی خوب بشن هم پسر شم ...

منم دقیقا مث شما شب و روز غصه میخورم دیگه به دکترام اعتماد ندارم  نمیدونم کدومشون دلسوزن،فرزندتون  چند سالشه

2706