2737
2734
عنوان

بیاین همه

38 بازدید | 5 پست

خانومیا من ۲۵ سالمه تا حالا با دو نفر دوست بودم رابطه خیلی جدی بود ولی هیچکدوم ازاین روابط به ازدواج نرسید و جدا شدم ،خیلی حالم بده همه ی آرزوهام به باد رفت ،کسی دیگه منو نمی خواد من چیکار کنم واقعا دلم میخواد ازدواج کنم ،ولی کسی منو نمیبینه تو اجتماع هم هستم بیرون کار میکنم اما دریغ از .... قیافمم بد نیست 😭😭😭

گروه آبی جان هستم 💙تاریخ شروع ○29/۱۱/۹۹○♥️وزن شروع:۶۸💙هدف اول:۶۴💙هدف دوم :۶۰♥️هدف سوم :۵۷💙هدف چهارم:۵۵ ☺☺☺به امید خدا شروع میکنم ،میدونم که میتونم 
اعتمادب نفس داشته باشین

متاسفانه چیزی ‌که ندارم 

گروه آبی جان هستم 💙تاریخ شروع ○29/۱۱/۹۹○♥️وزن شروع:۶۸💙هدف اول:۶۴💙هدف دوم :۶۰♥️هدف سوم :۵۷💙هدف چهارم:۵۵ ☺☺☺به امید خدا شروع میکنم ،میدونم که میتونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه جای کار حتما میلنگه رو اخلاق و رفتارت تمرکز کن بنظرم

باورکنید ادم خوش رو و خوش برخورد و با احترامی بودم اما نمی دونم چرا نمیشه ...

متاسفانه چیزی ‌که ندارم 

تنهاچیزی ک باید داشته باشین اینه شایدانتخابتون درست نبوده دلیل نمیشه بگین کسی منونمیخوادکمی دست نیافتنی بشید

خداحافظی کردم چون عالم نیستم وترسیدم گناه کنم خدانگهدار واین تصمیم نذره مادرم حضرت زهرا❤