2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هميشه خوب نيست

چندروز پيش اومدم ديدم ٤٥٠تا اعلان هست

فك كردم جومونگ حمله كرده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
منم اینجوریم انقدر سراغمو میگیرن ☺

ن بابا کیاااا؟

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

من خودم دوتا دائمی اون بالا دارم😂

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
چه جوری خوندی 

٢.٤صفحه اولشو ديدم اكثرش لايك بود

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
هیشکی گاهیی وقتا تو 

منم

اونم هرروز و ساعت عشقمممم

تو کیا؟

فقط تو😂

دوتا از دوستام قبلا پیام دادن بعد من قبل خوندنش ترکیدن دیگه نفهمیدم چی نوشتن اون بالا رومخمه🤐

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز