2733
2734
عنوان

انتخاب نژاد سگ (ورود مخالفین ممنوع)

| مشاهده متن کامل بحث + 8616 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جاااانم😍 ولی من هاسکی دوس دارم دونژاده ها واااااااای😍

شوهرمن عاااشق هاسکیه.یعنی هرروز میره عکسای هاسکی نگاه میکنه.ولی جاشو نداریم .خودش میگه اگرجاشو داشتیم میگرفتم.البته اگرم جاشو داشتیم من نمیزاشتم شوهرم بخره اخه تو خانواده های ما جا نیفتاده سگ داشتن.

شوهرمن عاااشق هاسکیه.یعنی هرروز میره عکسای هاسکی نگاه میکنه.ولی جاشو نداریم .خودش میگه اگرجاشو داشتی ...

اره منم اگه جا داشتم حتما میگرفتم ولی...

درکل این خیلی گوگولیه انگار عروسکه😍😍😍😍

_ این زندگی جدی تر از اونیه که منتظر معجزه باشی...
2728
اره منم اگه جا داشتم حتما میگرفتم ولی... درکل این خیلی گوگولیه انگار عروسکه😍😍😍😍

اره نازه.منم خیلی دوست داشتم ازین کوچولو پشمالو ها داشته باشم.فقط حیف تو خانواده های ما خیلی بد میدونن.وگرنه خیلی دوست داشتم

2738

سلام از نظر اسلام سگ نجسه و گفتن از نگهداری سگ در خانه بپرهیزید چون خیری ندارد فقط برای نگهبانی و مواظبت از گوسفندها سفارش کردن نه برای نگهداری از خانه ، هر سگی در خانه باشد فرشته های خداوند به آن خانه نمی آیند.

برو مطلبش رو بخون کاملا قانع میشی منم دوست داشتم سگ بخرم این مطلب رو خوندم نظرم کامل تغییر کرد اما گربه از نظر اسلام خوبه و پیامبران هم نگهداری از گربه رو پیشنهاد کردن.🐈🐱

2706